SteelSeries Arctis 3'e geçmek mantıklı mı?

BLuXsee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, arkadaşım SteelSeries Arctis 3'e giriş seviyesi olduğunu söyledi. SteelSeries Arctis Prime'a ise üst seviye kulaklık olduğunu söyledi. Bu iki kulaklık hakkında bilgi alabilir miyim?
Not: Arctis 3 almayacağım. Elimde var. Alırsam Arctis Prime alacağım çok fark varsa.

Arctis Prime ust seviye bir kulaklik degil. O butcede BlackShark V2 var daha iyi. He o da ust seviye degil. Ust seviye demek Arctis Pro gibi kulakliklar demektir.

Arctis serilerinin ses kalitesi aynı diye biliyorum çünkü aynı malzemeyi kullanıyorlar ama Arctis 3'te şöyle bir handikap var jak girişli olduğu için ben çok sıkıntı çekmiştim sesler karışıyor izlediğim videolar Discord'da duyuluyordu gibi tuhaf sorunlar günümüz teknolojisinde jak girişi biraz eski kalıyor sırf onun için bile kulaklık değiştirebilirsin ben ondan bıraktım Arctis 3'ü not: Arkadaşım Arctis 5 kullanıyor o kulaklık USB girişli olduğu için sorunsuz çalışıyor gayet memnun kullanıcıları.

Arkadaşlar ben ses kartı almayı düşünüyorum. Ondan ses kartsız kulaklık daha iyi olmaz mı ? CREATIVE Sound BlasterX AE-5 Plus alacağım.

Arctis serilerinin ses kalitesi aynı diye biliyorum çünkü aynı malzemeyi kullanıyorlar ama Arctis 3'te şöyle bir handikap var jak girişli olduğu için ben çok sıkıntı çekmiştim sesler karışıyor izlediğim videolar Discord'da duyuluyordu gibi tuhaf sorunlar günümüz teknolojisinde jak girişi biraz eski kalıyor sırf onun için bile kulaklık değiştirebilirsin ben ondan bıraktım Arctis 3'ü not: Arkadaşım Arctis 5 kullanıyor o kulaklık USB girişli olduğu için sorunsuz çalışıyor gayet memnun kullanıcıları.
Değil, Pro serisi çok daha iyi ama kronik problemli o seri.
Ses kartı almayı düşünüyorsanız düşünmeden Prime alın.
Ses kartı ile muazzam bir performans verecektir bütçe artarsa PC38X'de bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1654812690698.png
    1654812690698.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı