SteelSeries Arctis 3'ün ömrü ne kadardır

eren.tokdemr

Hectopat
Yer
İzmir/ Özkanlar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar doların artmasıyla birlikte sağlam ve kaliteli bir kulaklık alıp piyasadan çekilmek istiyorum. Düşüncelerim Arctis 3 ve MH530 arasındaydı. Bütçem 300-350 TL civarı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 gayet sağlam bir kulaklık. İnternet cafedeki hayvanlar gibi kullanmıyorsanız sizi çok uzun süre götürecektir.

Arctis 3 gayet sağlam bir kulaklık. İnternet Cafe'deki hayvanlar gibi kullanmıyorsanız sizi çok uzun süre götürecektir.

Hocam ben kulaklığı aldım ama fırsattayken aldım, 4 ay kullanmayacağım benim diğer kulaklık boşa gitmesin diye ama ürünün sorunlu olma ihtimali için kullandım, 1 hafta şimdi 4 ay kullanmadan bekletsem ömru gider mi?
Arctis 3 gayet sağlam bir kulaklık. İnternet Cafe'deki hayvanlar gibi kullanmıyorsanız sizi çok uzun süre götürecektir.

Hocam ben kulaklığı aldım ama fırsattayken aldım, 4 ay kullanmayacağım benim diğer kulaklık boşa gitmesin diye ama ürünün sorunlu olma ihtimali için kullandım, 1 hafta şimdi 4 ay kullanmadan bekletsem ömru gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı