SteelSeries Arctis 5 2019 Edition vs Corsair Void Elite

korsanpat

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 5 2019 Edition ve Corsair Void Elite... Bu iki kulaklık arasında kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar varsa veya kulaklıklara aşina arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse sevinirim, iyi günler.

Aralarında 400TL fiyat farkı var. Bütçe yetiyorsa Arctis 5 tercih edilebilir ancak o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum.

Arctis serisinde müzik performansı beni tatmin etmiyor, oyun için yeterli fakat o paraya çok daha iyilerini alabilirsiniz. Kulaklığı 1 yıl kadar kullandım, değiştirince anladım ben de.
Hocam müzik performansı istemiyorum zaten. Oyun odaklı olarak düşünüyorum her ikisinin artısı var ve biraz araştırma yapıp corsairden yana kullanıcam oyumu. Peki sizin öneriniz var mı ?

Hocam müzik performansı istemiyorum zaten. Oyun odaklı olarak düşünüyorum her ikisinin artısı var ve biraz araştırma yapıp corsairden yana kullanıcam oyumu. Peki sizin öneriniz var mı ?
Corsair kullanmadım ama kullananlar memnun. Ben şu an BlackShark V2 kullanıyorum, istersen bu kulaklığa da bakabilirsin SteelSeries'ten sonra ses kalitesinde devrim yaşadım diyebilirim, konfor olarak da bir şey kaybetmedim. Kulaklıkta THX var güzel bir teknoloji araştır istersen. Fakat alacaksan Corsair de güzel bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı