Steelseries Arctis 5 2019 vs Hyper X Cloud 2

Cloud 2 eski model ama hala kullanılıyor. Benim görüşüm Cloud 2 almanızdan yana

Cloud 2 genel olarak eski bir kulaklık yenilendi dese de ben kutu dışında bir yenilik göremedim şahsen yada söylememişlerdir. 7.1 önemli değilse Alpha alabileceğin en güzel kulaklıklardan biridir GSP 300 ile beraber.

Steelseries Artics 5 2019 modelini almıştım 14 gün önce bugün iade ettim inşallah iade alırlar. Mikrofonu çok kötü ne ayarlar yaptım sanki konuşan ben değilim bir başkası sesimi inceltiyor. Dip ses fazla mekanik klavye sesi sanki daktilo sesi gibi kaydediyor mouse click seslerini dahi algılıyor yalıtmiyor. Ekran kaydı alıp ses kalitesi isteyenler bu modelden uzak dursunlar tavsiye etmiyorum.

Steelseries Artics 5 2019 modelini almıştım 14 gün önce bugün iade ettim inşallah iade alırlar. Mikrofonu çok kötü ne ayarlar yaptım sanki konuşan ben değilim bir başkası sesimi inceltiyor. Dip ses fazla mekanik klavye sesi sanki daktilo sesi gibi kaydediyor mouse click seslerini dahi algılıyor yalıtmiyor. Ekran kaydı alıp ses kalitesi isteyenler bu modelden uzak dursunlar tavsiye etmiyorum.
Bende Arctis 5 vardı şuan Arctis 7 2019 edition var. Aksine bence mikrofonu çok güzel. Razer mekanik klavye kullanıyorum eşim yan odadan duyuyor mikrofona çok az ses geliyor. Mikrofon algılama ayarını orta seviyede tutuyorum tabi fulleyince direk geliyor. Sesim karşı tarafa da gayet net gidiyor. Eski Arctis 5 kullanırken mekanik klavyem yoktu tabi onla kıyaslayamayacağım fakat yine sesimi algılaması güzeldi.

Bende Arctis 5 vardı şuan Arctis 7 2019 edition var. Aksine bence mikrofonu çok güzel. Razer mekanik klavye kullanıyorum eşim yan odadan duyuyor mikrofona çok az ses geliyor. Mikrofon algılama ayarını orta seviyede tutuyorum tabi fulleyince direk geliyor. Sesim karşı tarafa da gayet net gidiyor. Eski Arctis 5 kullanırken mekanik klavyem yoktu tabi onla kıyaslayamayacağım fakat yine sesimi algılaması güzeldi.
Ses kalitesi mükemmel değil. Zayıf kaldı bana göre benim sesimi inceltmesi bir yana mouse tiklamalarını dahi kaydetti tüm ayarları yaptım ama nafile. Kayıt programları OBS, Shadow play. Eğer ürün iade olursa konu açıp mikrofonu kaliteli bir kulaklık arayışına girecegim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı