SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

Kesinlikle almayın. Yakın bir arkadaşım acele ile karar verip aldı, 50 tl zararına 1. ayda sattı. Kendisi Razer Kraken Pro kullanıyordu ve iyi hiç bir şey bulamadı (mikrofonu hariç) eski kulaklığına geri döndü.

Sebep olarak surround kalitesi yetersiz, ses seviyesi düşük idi.

Ben Hyperx Cloud 2 veya G633 tavsiye ederim. Eğer harici güzel bir ses kartı varsa Cloud 2 biçim değiştiriyor :)

Bütçe sorunu yoksa ve amaç ses kasmak yani sesin pozisyonunu belirleme ise bu işin hakkı Akg K712'dir. Bir tık aşağı fiyat bandında Sennheiser'ın kulaklıkları var. Game serileri oldukça başarılıdır.
Alakası yok ses yüksekliği gayet yeterli zaten daha yükseği insan kulağına zarar verir.

Zaten G633 Hakkında çok kötü bir yorum okumuştum hayatta almam o kulaklığı,Aslında hiçbir Logitech kulaklığı almam herkes şikayet ediyor çünki sanırım Arctis 5 alacağım her yönden isteğimi karşılıyo teşekkürler Yorumlarınız için.

Müzik konusunda çok vasat lütfen almadan önce deneyin 7.1 surround tatmin eder. Ama MMORPG gibi oyunları oynuyorum arka da müzik dinlerim ses kalitesi iyi olsun diyor iseniz düşünün ve kesinlikle deneyin derim.
Steelseries arctis 7 kullanıcısı olarak sizi uyarıyorum.

Müzik konusunda çok vasat lütfen almadan önce deneyin 7.1 surround tatmin eder. Ama MMORPG gibi oyunları oynuyorum arka da müzik dinlerim ses kalitesi iyi olsun diyor iseniz düşünün ve kesinlikle deneyin derim.
Steelseries arctis 7 kullanıcısı olarak sizi uyarıyorum.
Bende tercihimi Arctis 7 tarafında kullandım tek şikayetim iki tarafta da olan ses açma kapatma yada game chat kısmında sesi azaltırken veya yükseltirken hışırtı yapması.

Hala kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız beğendiniz mi ? Beni biraz aydınlatsanız param boşa gitsin istemiyorum.
Kulaklıktan memnunum gayet güzel müzik dinlemek istiyorsanız kulaklık için özel ayarlar var redditte ayrıca kulaklık gayet rahat 8 saat civarı kullansamda kulağım ağırmıyor bataryasıda gayet uzun süre gidiyor. tek sorunum pek önemli olmasada ses tekerleğini en üstü çıkarırken hışırtı olması onun dışında hışırtı felan yok zaten. ha bide tavsiye vereyim eğer alırsanız kullanmadığınız zamanlarda kulak kısımlarını çevirip ped kısmı masaya gelecek şekilde bırakın yoksa tekerlekler eğilebilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı