SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

Şu anda orsair Void gibi duruyor,Bu arada film tecrübeniz nasıldı ?
Film tecrübesinde film boyunca kulağım ağrımadı rahatlık bakımından. Ses seviyesini kıstım biraz. Onun dışında ses db'si yüksek olmamasına rağmen dışarıdan sesler kulağına gelmiyor. Yalıtımlı bir yapıya sahip. Fakat Void ile Arctis arasında karşılaştırma yapmak gerekirse Void müzik ve hoparlör konusunda daha başarılı. Fakat Arctis kadar rahat değil. Rahatlık mı müzik kalitesi mi diye seçim yapmanız lazım. Çoğu insan Void seçer fakat ben çok yüksek sesi sevmediğim için rahatlığı seçtim.

Film tecrübesinde film boyunca kulağım ağrımadı rahatlık bakımından. Ses seviyesini kıstım biraz. Onun dışında ses db'si yüksek olmamasına rağmen dışarıdan sesler kulağına gelmiyor. Yalıtımlı bir yapıya sahip. Fakat Void ile Arctis arasında karşılaştırma yapmak gerekirse Void müzik ve hoparlör konusunda daha başarılı. Fakat Arctis kadar rahat değil. Rahatlık mı müzik kalitesi mi diye seçim yapmanız lazım. Çoğu insan Void seçer fakat ben çok yüksek sesi sevmediğim için rahatlığı seçtim.
Merak ettiğim konu,sesi yüksek mi vermiyor yada kalitesizmi veriyor eğer kalitesiz değilse çok yüksek seste kullanmıyorum genellikle zaten

Ben kullanıyorum, arkadaşlar sesi yüksek vermediğinden bahsetmiş doğru söylüyorlar ama yetecek kadar yüksek veriyor fazlası abartı bence çok güzel net ses veriyor. Void e baktım Dolby yazıyor daha önce Dolby kulaklık kullandım (SS Serbia 650) sesleri boğuk veriyor. Dolby ler boğuk veriyormuş müziklerde ve vidolarda hiç hoşuma gitmedi ama oyunlarda güzel. Arctis 5 hepsinde güzel ses veriyor tavsiye ederim yinede deneme şansın varsa deneyip alman daha iyi olur.

Kesinlikle almayın. Yakın bir arkadaşım acele ile karar verip aldı, 50 tl zararına 1. ayda sattı. Kendisi Razer Kraken Pro kullanıyordu ve iyi hiç bir şey bulamadı (mikrofonu hariç) eski kulaklığına geri döndü.

Sebep olarak surround kalitesi yetersiz, ses seviyesi düşük idi.

Ben Hyperx Cloud 2 veya G633 tavsiye ederim. Eğer harici güzel bir ses kartı varsa Cloud 2 biçim değiştiriyor :)

Bütçe sorunu yoksa ve amaç ses kasmak yani sesin pozisyonunu belirleme ise bu işin hakkı Akg K712'dir. Bir tık aşağı fiyat bandında Sennheiser'ın kulaklıkları var. Game serileri oldukça başarılıdır.

Kesinlikle almayın. Yakın bir arkadaşım acele ile karar verip aldı, 50 tl zararına 1. ayda sattı. Kendisi Razer Kraken Pro kullanıyordu ve iyi hiç bir şey bulamadı (mikrofonu hariç) eski kulaklığına geri döndü.

Sebep olarak surround kalitesi yetersiz, ses seviyesi düşük idi.

Ben Hyperx Cloud 2 veya G633 tavsiye ederim. Eğer harici güzel bir ses kartı varsa Cloud 2 biçim değiştiriyor :)

Bütçe sorunu yoksa ve amaç ses kasmak yani sesin pozisyonunu belirleme ise bu işin hakkı Akg K712'dir. Bir tık aşağı fiyat bandında Sennheiser'ın kulaklıkları var. Game serileri oldukça başarılıdır.
Ses yüksekliği çok önemli değil benim için onun dışında surround ilk başta garip gelip sonra alışıyormuş kullanan kişi, eğer böyle ise düşünmeden alırım kulaklığı.

Bu kulaklık yerine Cloud 2 veya G633 tavsiye etmek büyük ironi.. Arctis 5 ile yüksek frekanslı sesler biraz bozuk gelecektir. Amacın oyun içi performans ise 7.1 konusunda fiyatına göre başarılı bir kulaklık. Pişman olmazsın. Alternatif olarak Corsair düşünebilirsin.

Bu kulaklık yerine Cloud 2 veya G633 tavsiye etmek büyük ironi.. Arctis 5 ile yüksek frekanslı sesler biraz bozuk gelecektir. Amacın oyun içi performans ise 7.1 konusunda fiyatına göre başarılı bir kulaklık. Pişman olmazsın. Alternatif olarak Corsair düşünebilirsin.
Yazdığınız mesaj bariz komik :) açıklasanıza neresi ironikmiş? Neyse.

Tecrübe edindiğim ve okuduklarım ile yola çıktım. Arkadaş neye önem verdiğini belirtmediği için genel bir yorumda bulundum.

Yazdığınız mesaj bariz komik :) açıklasanıza neresi ironikmiş? Neyse.

Tecrübe edindiğim ve okuduklarım ile yola çıktım. Arkadaş neye önem verdiğini belirtmediği için genel bir yorumda bulundum.
"Cloud 2 mi Arctis 3 mü?" diye konular açılıp Arctis 3 tavsiye edilirken Arctis 5 konusunda Cloud 2 tavsiye etmeniz.. G633 ise rahatsız bir ürün kullanıpta olumlu yorum yapanı görmedim. Özellikle yabancı forumlarda. 7.1 konusunda ise yetersiz.. Sanırım daha fazla okuyup tecrübe edinmeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı