Steelseries Arctis 5 CS:GO ayar önerisi

Sheros

Centipat
Steelseries Arctis 5'te istediğim gibi ses kasamıyorum. Kendi uygulamasından performansa aldığımda silah sesleri ayak seslerine daha baskın oluyor ve ayak seslerini alamıyorum. Custom olarak yaptığınız bir ayar var mı ayak sesleri ve silah sesleri eşit şekilde daha çok sesin geldiği?

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim baya uzun zaman olmuş konuyu açalı ama aynınsorunu şuan bende yaşıyorum silah sesleri dynamic rangeyi off moduna aldığımda uada low mediuma aldığımda aşırı yüksek geliyor ama ayak sesleri çok iyi geliyor sen çözümünü bulabildin mi?

bu kulaklığı aldığıma pişmanım cidden silah sesi yüksek geliyor ayak sesleri duyulsa bile nereden geldiği belli olmayabiliyor vs vs..
Kardeşim bende başta biraz pişman oldum ama Dynamic Range ayarını higa getirince silah sesleri normale dönüyor ama ayak seslerini pek anlayamadım azalıyor gibi ama bilmiyorum pskolojikde olabilir test et farkı anlarsın zaten ama genel olarak memnunum

yok abi ortası yok ne yaptıysam. Arkadaşta hyperx cloud 2 var aynı fiyat hatta bizimki 30 - 40 ₺daha pahalı ama hyper x daha bizzat gittim kendim takıp kullandım yani. Steelseries 5 daha konforlu kulağa oturuyor fakat oyun için değil bu kulaklık onu farkettim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı