SteelSeries Arctis 5 kulaklık pedi gönderir mi?

Jugger1910

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım SteelSeries Arctis 5 kulaklığımın kumaş pedlerinin içerisinde bulunan deri kısım parçalanarak dökülmeye başladı bunun için SteelSeries'e bir mail attım garanti kapsamında yeni bir çift ped gönderilmesi için. Sizce sonuç nasıl olur? Rival 600 farenin yan panellerinde yaşadığım sorunlarda 3-4 kez ücretsiz yan panel yollamışlardı.

20220518_133137.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer mouse için böyle bir prosedürleri varsa kulaklık için de vardır diye düşünüyorum. Umarım gönderirler , süreci paylaşırsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1391361

2020 Temmuz'da almışım 2 ay garantisi kalmış :) çok memnunum çok güzel kulaklık umarım yeni ped yollarlar da 1 sene daha götürür artık devam ederse problem 1 çift de para verir alırım :)

Göndermek zorundalar. Yeni pedler geldiğinde, kulaklığı kafana takarken pedlere baskı yapmazsan, yani süngeri değil de kasadan tutup kafana yerleştirirsen kulaklığı, ömrü çok daha uzun olmuştur. Umarım anlatabilmişimdir, zor oldu burada tarif etmek. 🤣

SteelSeries Türkiye sayfası ile iletişime geçip Rival 310 mouse um için sağ ve sol kauçuk istemiştim kronik sorunu vardı göndermişlerdi tabii biraz bıkmış bir şekilde yazdım çünkü daha önce aynı sorundan garantiye gitmişti.

Eki Görüntüle 1391361

2020 Temmuz'da almışım 2 ay garantisi kalmış :) çok memnunum çok güzel kulaklık umarım yeni ped yollarlar da 1 sene daha götürür artık devam ederse problem 1 çift de para verir alırım :)

Hocam eğer Amazon satıcısından aldıysanız direkt Amazon'a yazın. Yeni bir kulaklık gönderme ihtimalleri bile var. Müşteri destekleri on numara.

Eğer mouse için böyle bir prosedürleri varsa kulaklık için de vardır diye düşünüyorum. Umarım gönderirler , süreci paylaşırsanız sevinirim.
Mail yolu ile istedim 3 yada 4 kere bu üründen yolladılar mail yolu ile istedim
1652872023974.png

Hocam eğer Amazon satıcısından aldıysanız direkt Amazon'a yazın. Yeni bir kulaklık gönderme ihtimalleri bile var. Müşteri destekleri on numara.
Yok be kardeşim o kadar da değil + Gönder kontrol edelim derlerse kulaklıksız kalırım :)

Mail yolu ile istedim 3 yada 4 kere bu üründen yolladılar mail yolu ile istedim
Eki Görüntüle 1391362

Yok be kardeşim o kadar da değil + Gönder kontrol edelim derlerse kulaklıksız kalırım :)

Amazon.com.tr satıcısından aldıysanız kesinlikle Amazon'la irtibat kurmanızı tekrar tavsiye ediyorum. Hiçbir firmanın desteği Amazon kadar mutlu edemez. Zaten en kötü onlar size SteelSeries ile görüşmenizi söyleyecektir.

Amazon.com.tr satıcısından aldıysanız kesinlikle Amazon'la irtibat kurmanızı tekrar tavsiye ediyorum. Hiçbir firmanın desteği Amazon kadar mutlu edemez. Zaten en kötü onlar size SteelSeries ile görüşmenizi söyleyecektir.

Amazon'un cevabı;

"Evet garantisi şu an sürüyor. Bu konuda şöyle yardımcı olabiliyoruz sizlere, ürünü garanti veren firmaya gönderiyorsunuz onlar ürünü tamir edebiliyorsa ediyorlar eğer bir işlem sağlayamıyorlarsa size Belge gönderiyorlar. O belge ile para iadesi veya Değişim sağlayabiliyoruz"

Geri
Yukarı