SteelSeries Arctis 5 Sesi Çok Az

Bende philipsin sıradan bir kulaklığını kullanıyordum, hyper x cloud 2 ve stell series arctis 5 arasında kararsız kaldım ve genelde forumdada 2 görüş hakim kimisi hyper xden yana kimiside arctis 5 den yana. Arctis 5 yorumları bana daha tatminkar geldiği için bende onu seçtim. Dün geldi banada kulaklık dandik bir kulaklıktan geçtiğim için bana çok iyi geldi kulaklık, ses seviyesi netliği vs. Ama dediğiniz gibi sesin az geldiğini söyleyen bir görüşte hakim. İadeniz kabul olsa bile maalesef indirim bitti bu yandan kötü oldu sizin için

Ben Arctis 3 kullanıyorum bunu isteyen bir arkadaşa hediye edip 5'e geçeyim diye düşünüyordum ama içimde bir şüphe oldu şimdi.

Bende Arctis 3 var sesi fazlasıyla yüksek çıkıyor.StellSeriesEngine'den performas moduna alınca dahada iyi oluyor.Arctis serisinde sürücü çakışması var sizdede belki olabilir bende ilk başta aynı sorunla karşılaştım.Forumda çözümü vardı yaptım şuan süper memnunum sizde bi deneyin bence.

Açıkçası arctis 5 den bende memnunum ama dediğim gibi 50 liralık kulaklıktan geçiş yaptım iyikide geçmişim. Çokta rahat kulaklık

Onur dediğin gibi tam hayal kırıklığıydı kardeşim bende eskiden HypreX Cloud 2 Red kullanıyordum bozuldu kulaklık servise gönderdim daha alalı 1 yıl olmadan servis dolar yüzünden yeni kulaklık getiremediğini ve para iadesi yapacaklarını söyle bende gittim SteelSeries aldım keşke HypreX alsaydım diye düşünüyorum. Dün gönderdim bakalım inşallah senin içinde benim içinde iade gerçekleşir kafamız rahat olur kardeşim
İnşallah bekliyorum, şuan aksiyon aşamasında diyor yarın falan belli olur sanırım. Hyperx umarım istediğimi verir bana :) tabii ki en önemlisi şu paranın yatması.
Rahatlık konusunda muazzam G230'dan sonra ilk defa kulaklarım ve kafam rahat etti.
Enteresan şekilde ben kulaklığı kafama taktığımda sağ kulağım tıkalı hissiyatı oluşuyordu, hatta tam düz karşıya baktığımda kulağım açılıyormuş gibi oluyordu. Belkide psikolojik bilemiyorum.

Arkadaşlar tamam haklısınız eski sürüm kulaklıklarda 120 dB'ye kadar çıkıyordu kulaklıkların çoğu ama adı üstünde KULAKLIK. Arabada ses sistemi performansı mı bekliyorsunuz anlamadım? Eminim ki çoğu zaman %100 de kullanmıyorsunuz kulaklığı çoğu yeni kulaklık da zaten 102-104 dB lerde çıkmaya başladı. Siz hoparlör olarak kullanın diye değil kulaklık olarak kullanın diye o ses seviyesinde. Bende de Siberia v2 vardı 112 dB'ye sahipti inanın PUBG de %66 dan fazla aldığım zaman korkutucu bir ses seviyesi oluyordu. Müziğe geldiğinde ise ben çok yüksek seste müzik dinlemeyi sevmeme rağmen %100'e aldıktan 30 dakika sonra baş ağrısı yapıyor o yükseklik.

Takıntı haline getirip kulaklıklara kötülemeye gerek yok savunma olarak algılamayın bunu sürekli forumda Arctis 3 sesi az Arctis 5 sesi az diye konu açılıyor zaten %100 olarak kullandığınızda oyunlarda fazlasıyla tatmin edici bir ses tonu var, arkadaşımda Arctis 3 var oradan biliyorum.

Arkadaşlar tamam haklısınız eski sürüm kulaklıklarda 120 dB'ye kadar çıkıyordu kulaklıkların çoğu ama adı üstünde KULAKLIK. Arabada ses sistemi performansı mı bekliyorsunuz anlamadım? Eminim ki çoğu zaman %100 de kullanmıyorsunuz kulaklığı çoğu yeni kulaklık da zaten 102-104 dB lerde çıkmaya başladı. Siz hoparlör olarak kullanın diye değil kulaklık olarak kullanın diye o ses seviyesinde. Bende de Siberia v2 vardı 112 dB'ye sahipti inanın PUBG de %66 dan fazla aldığım zaman korkutucu bir ses seviyesi oluyordu. Müziğe geldiğinde ise ben çok yüksek seste müzik dinlemeyi sevmeme rağmen %100'e aldıktan 30 dakika sonra baş ağrısı yapıyor o yükseklik.

Takıntı haline getirip kulaklıklara kötülemeye gerek yok savunma olarak algılamayın bunu sürekli forumda Arctis 3 sesi az Arctis 5 sesi az diye konu açılıyor zaten %100 olarak kullandığınızda oyunlarda fazlasıyla tatmin edici bir ses tonu var, arkadaşımda Arctis 3 var oradan biliyorum.
Dostum dediklerine %100 katılıyorum fakat benim elime geçen kulaklık ile rainbow oynadım, gerçekten ses çok az geliyordu bir ses duyuyorum ama anlam veremiyorum nevrim döndü. Müzik dinlerken dediğin gibi %67 civarında tuttum fakat oyun performansında bir sıkıntı var bana gelen kulaklıkta.

Yeni konular

Geri
Yukarı