SteelSeries Arctis 5 vs HyperX Cloud Alpha

Bilal Yavuz

Kilopat
Genelde FPS oyunları oynayan biriyim ve kulaklığı taktığımda 6-7 saat çıkarmadan kullanmak istiyorum. Fiyattan yana 600 liraya kadar çıkabilirim kulaklık için. RGB vesaire benim için önemsiz. Alacağım kulaklığın rahat olması benim için çok fazla şey ifade ediyor. Bu ikisi haricinde öneriniz varsa onları da duymak isterim. Kulaklıkları kullanan veya kulaklıklar hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
650 TL'ye GSP 350 alinabiliyor. Konuda butun ismi gecen kulakliklarin icinden gecer bu model :) MH750'ye 500 TL verene kadar bunu almak daha iyi olur. Gameekstra indirimlerinde alirsan 600 TL'nin altina bile iner.

Aklımda bu da var ama insanlar sesin gelmediğinden veya çok az geldiğinden bahsetmiş arada kaldım o yüzden, bir de rahat mıdır, G430 tarzı kulaklık kullanırken kulaklarım rahat edebildi :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı