Steelseries Arctis 5 vs Kingston HyperX Cloud II

CüneyttK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar Steelseries Arctis 5 ve Kingston HyperX Cloud II arasında kaldım, ikisini de aynı fiyata alacağım İtopya üzerinden, indirim var şu anda. Secim yapmamda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiiki de Cloud II. Kullanıcısıyım. Harika bir ses deneyimi var. Fakat mikrofon olarak iki kulaklıktan da muazzam bişey bekleme.

Oyun için alacağınızı düşünüyorum. Reddit'teki Headphones başlığı üyelerinin profesyönel tavsiyeleri; o fiyatların biraz aşağısına iyi bir müzik kulaklığı almanız, artan para ile de harici bir mikrofon almanız yönünde.

Oyun amaçlı ürünler; ışıklar, tasarım, oyun yazılımları gibi konularla öne geçiyorlar ama parayı bunlara vermiş oluyoruz. Müzik odaklı bir üründe ise ses kalitesi ön planda oluyor, işin yazılımsal boyutunu da türlü ücretsiz/ücretli yazılımlarla halledebiliyorsunuz.

Cloud Stinger kullanıyorum. Oyun deneyimi de ses deneyimi de 10 numara. Ben Cloud 2'yi tavsiye ederim ama her iki kulaklığı deneme fırsatın varsa dene. En azından aklın birini aldığında diğerinde kalmaz. Ben G300s almadan önce Rival 100 ile baya arada kalmıştım.

Cloud 2 için biraz eski diyorlar bunun bir önemi var mıdır ? , FPS ve Moba oyuncusuyum ve aşağıdaki anakarta sahibim, sizce hangisini almalıyım ?

Merhaba, ben yaklaşık 1 hafta önce Arctis 5'i Trendyol'dan indirimle 500 liraya aldım. İtopya'ya baktım ancak fiyat 699 lira gözüküyor. İndirimli dediğiniz bu değildir umarım. Trendyol'da Arctis 5 için indirimsiz fiyat 580 lira.

Merhaba, ben yaklaşık 1 hafta önce Arctis 5'i Trendyol'dan indirimle 500 liraya aldım. İtopya'ya baktım ancak fiyat 699 lira gözüküyor. İndirimli dediğiniz bu değildir umarım. Trendyol'da Arctis 5 için indirimsiz fiyat 580 lira.
kardesim memnunmusun hangı satıcıdan aldın ben de trendyoldan alıcam guvenilirmi diye düsünüyorum sence nasıl kulaklık cs pubg tarzı oyunlar oynuyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı