SteelSeries Arctis 7+ alınır mı?

Anylaki

Decapat
Daha fazla  
Bu kulaklığı önerir misiniz? Biraz araştırdım bazıları harika kulaklık diyor bazıları çok gömüyor. Bunun dışında Wireless kulaklık öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Maksimum 5.5K civarında.

Bu kulaklığı önerir misiniz? Biraz araştırdım bazıları harika kulaklık diyor bazıları çok gömüyor. Bunun dışında Wireless kulaklık öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Maksimum 5.5K civarında.

Steelserise kaliteli markadır ve özelliklerini beğendiyseniz rahatça alabilirsiniz.

kullanıyorum aylardır sadece tek bir sorun yaşadım onunda çözümü basitmiş zaten, başka hiç bir problem yaşamadım sorunsuz kullanıyorum.

Steelseries çöp üretse alınır. Mutlaka alın.

Bu kulaklığı önerir misiniz? Biraz araştırdım bazıları harika kulaklık diyor bazıları çok gömüyor. Bunun dışında Wireless kulaklık öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Maksimum 5.5k civarında.

Yaklaşık 1 yıldır 7p+ versiyonunu kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Tek yaşadığım olay kulaklığı açma tuşunun üstündeki beyaz simge bir tık aşındı ve şeklini kaybetti ancak çok önemsiz bir şey zaten. Hala bataryası çok iyi gidiyor ve 1 1.5 saatte tamamen şarj oluyor. Ses kalitesinde bir düşüş vs. de olmadı. Pedleri de hala çok sağlam ve arada bir temizliğini yapıyorum o kadar.

Geri
Yukarı