SteelSeries Arctis 7 vs Arctis Pro Kablolu

Her ikisi için ama genelde evdeyim. Üniversiteye giderken kullanıyordum. 1500 TL bütçem var. Hi-res veya Hi-fi vb. yüksek ses kalitesine sahip kulaklık almak istiyorum.
Eğer Steelseries Kulaklığı GameDac ile alırsanız ESS ses kartı geliyor. Normalden tek artısı bu. ama bunu sadece bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Eğer Steelseries Kulaklığı GameDac ile alırsanız ESS ses kartı geliyor. Normalden tek artısı bu. ama bunu sadece bilgisayarda kullanabilirsiniz.
Açıkçası bu zamana kadar kullandığım en üst düzey kulaklık arctis 5. Yani hi-fi ve hi-res gibi kulaklıklara baktım ve farkın çok fazla olduğunu söylüyorlar. Bende merak ettim açıkçası ve Arctis Pro olayı öyle başladı fakat çok arada kaldım. Kulaklıklar arasında Arctis'i önceden kullandığım için çok rahat olduğunu biliyorum. Arctis'i alma sebebim bu aslında Hatay'da oturduğum için deri süngerli kulaklıklardan uzak durmaya çalışıyorum.

Açıkçası bu zamana kadar kullandığım en üst düzey kulaklık arctis 5. Yani hi-fi ve hi-res gibi kulaklıklara baktım ve farkın çok fazla olduğunu söylüyorlar. Bende merak ettim açıkçası ve Arctis Pro olayı öyle başladı fakat çok arada kaldım. Kulaklıklar arasında Arctis'i önceden kullandığım için çok rahat olduğunu biliyorum. Arctis'i alma sebebim bu aslında Hatay'da oturduğum için deri süngerli kulaklıklardan uzak durmaya çalışıyorum.
Merhabalar üzerinden baya bir vakit geçmiş ama bende Steelseries Arctis 5 almayı düşünüyordum ama şuan stokta bulunmuyor o yüzden kesenin ağzını açıp Arctis Pro mu alsam diye bir düşüncenin içine girdim. Sizin kulaklık ile ilgili deneyimlerinizi merak ettim açıkçası. Teşekkürler şimdiden.

750 TL vermektense Arctis 5' e 1100 civarına Arctis Pro bulunuyor. Fakat Arctis Pro modelinde noise reduction özelliği yok haberiniz olsun ama malzeme kalitesi olarak, hoparlör sürücüleri olsun özelleştirme gibi imkanları olduğundan çok daha iyi bir kulaklık vereceğin parayı hakeder.

Arctis 7 almaktan vazgeçtim zaten dışarıda otobüste mesela Arctis 5 kullanıyordum. Gsp500'ü kullanabileceğimi pek sanmıyorum. Ayrıca Hatay'da gsP500 deneyimleyeceğim bir yer yok maalesef.

Teşekkürler Gamedac'sız almaya karar verdim. Haftaya sipariş vermeyi düşünüyorum indirimlerle belki daha uygun fiyata alabilirim.

Merhaba uzun zamandır bende Arctis hi-res almayı düşünüyorum sizce gamedac alınır mı çok farkı farmı şarkı dınlerken falan.

Bence Arctis Pro serisinden uzak durmalısınız.

Neden.
Ekipmanlarımin hepsi SteelSeries oldugu için kulaklığımıda SteelSeries almak istiyorum. Arctis 9 kullandım 1 ay memnun kalmadım iade ettım boğuk geliyordu sesler şarkı dinlerken falan tatmin etmiyordu basları özellikle bir de ses kasarken sesin nereden geldiğini anlayamıyordum. Şu an kulaklığım yok sıradan bir telefon kulaklığı kullanıyorum ttec marka 50 TL bununla bile seslerin nereden geldiğini daha iyi duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı