SteelSeries Arctis 7 vs Cooler Master MH670

SteelSeries Arctis 7 kullanıyorum gayet memnunum sarjı cok rahat 20 25 saat gidiyor Wireless kulaklık konusunda Arctis 7'den şaşmamalı tavsiye ederim. Ama kablolu alacaksan mesela Arctis 5 almak yerine daha iyi alternatifler bulabilirsin.

Ürün elime geçti fakat çok deneme fırsatım olmadı bir 15 dk kadar denedim bu gece uzunca deneme fırsatım olacak fakat şunları söyleyebilirim ürün gerçekten çok rahat, ses seviyesi güzel bass performansı bana iyi geldi öyle gümbür gümbür değil ama yeterli ilk izlenimlerim bunlar.

Cevaplarınız için teşekkür ederim zaten, almama biraz daha süre var gibi ama şu anlık SS düşünüyorum konfor benim için çok önemli. Günde yaklaşık 16+ saat oyun veya kodlamaya ayırdığım için.

Telefon içinde düşünmeleri harika. Kulaklık nasıl şarj ediliyor, ne gibi aparat koymuşlar? Uykusuzluk ağrı yapabilir hocam.
Usb kablo ile şarj ediyorsun 4 sene sonra kulaklık değiştirdim bende farklı kulaklığa alışma sürecindeyim 😄 o yüzden sanırım tam bir değerlendirme yapmam için 1-2 gün gerekli

Cevaplarınız için teşekkür ederim zaten, almama biraz daha süre var gibi ama şu anlık SS düşünüyorum konfor benim için çok önemli. Günde yaklaşık 16+ saat oyun veya kodlamaya ayırdığım için.

Bende günde 15 saat kullanıyorum ortalama SteelSeries tek sorunu benim gözümde. Pedleri kumaş olduğu için uzun kullanımda ne kadar temiz kullanırsan kullan terlemeden koku yapıyor az da olsa bu rahatsız etmiyor seni ama ben takıntılı olduğum için rahatsız ediyor rahatlık konusunda cok iyi deri ped tercih etme rahatsız edici yaz aylarında

Usb kablo ile şarj ediyorsun 4 sene sonra kulaklık değiştirdim bende farklı kulaklığa alışma sürecindeyim 😄 o yüzden sanırım tam bir değerlendirme yapmam için 1-2 gün gerekli
Usb kablodan kasıt telefon kablosuyla gibi mi? Testi bekleriz, sorun değil. :) Bu arada hayırlı olsun.

Forumun Cooler Master fanboy'u gelmeden yorumumu yapayım.

Steel Series Arctis 7 kullanıyorum, aşağı yukarı 7 ay kadar oldu. Kulaklık genel olarak çok güzel ve rahat. Tabii eksileri de var artıları da.

Bana göre;

(+) Artıları:

• Uzun kullanımda çok hafif bir baş ağrısı yapması. (Kafa bandını kafanıza göre ayarlarsanız bir problem olmaz.)

• Gecikme konusunda kafanız rahat oluyor, çünkü kablolu bir kulaklıktan hiç farkı yok. Gayet hızlı.

• Üzerindeki 3.5mm jak ile farklı bir kulaklık bağlayabiliyorsunuz.

• Mikrofonu istediğiniz şekilde yönlendirip kullanmadığınız zaman gizleyebiliyorsunuz.

• Mikrofonun ses alım kalitesi gayet güzel, gürültüleri filtreleme konusunda çok iyi bir iş çıkarılmış.

• Şarj konusunda da gayet başarılı, kullanıma göre 1.5 ile 2 gün arasında bir kablosuz kullanım ömrü var.

(-) Eksileri:

• Arctis Pro Wireless'da olduğu gibi pili çıkarılabilir yapılmalıydı.

• Engine 3 yazılı üzerinden eski telefonlarda olduğu gibi 4 çizgi şeklinde şarj oranı gözüküyor ama tam olarak yüzdesini gösterebilirdi.

• Ekolayzer ayarı daha detaylı olabilirdi, çok basit kalmış.

• Telefona sadece kablo aracılığı ile bağlayabiliyorsunuz, telefona da kablosuz olarak bağlanabilirdi.

Forumun Cooler Master Fanboy'u gelmeden yorumumu yapayım.

SteelSeries Arctis 7 kullanıyorum, aşağı yukarı 7 ay kadar oldu. Kulaklık genel olarak çok güzel ve rahat. Tabii eksileri de var artıları da.

Bana göre;

(+) Artıları:

• Uzun kullanımda çok hafif bir baş ağrısı yapması. (Kafa bandını kafanıza göre ayarlarsanız bir problem olmaz.)

• Gecikme konusunda kafanız rahat oluyor, çünkü kablolu bir kulaklıktan hiç farkı yok. Gayet hızlı.

• Üzerindeki 3.5mm jak ile farklı bir kulaklık bağlayabiliyorsunuz.

• Mikrofonu istediğiniz şekilde yönlendirip kullanmadığınız zaman gizleyebiliyorsunuz.

• Mikrofonun ses alım kalitesi gayet güzel, gürültüleri filtreleme konusunda çok iyi bir iş çıkarılmış.

• Şarj konusunda da gayet başarılı, kullanıma göre 1.5 ile 2 gün arasında bir kablosuz kullanım ömrü var.

(-) Eksileri:

• Arctis Pro Wireless'da olduğu gibi pili çıkarılabilir yapılmalıydı.

• Engine 3 yazılı üzerinden eski telefonlarda olduğu gibi 4 çizgi şeklinde şarj oranı gözüküyor ama tam olarak yüzdesini gösterebilirdi.

• Ekolayzer ayarı daha detaylı olabilirdi, çok basit kalmış.

• Telefona sadece kablo aracılığı ile bağlayabiliyorsunuz, telefona da kablosuz olarak bağlanabilirdi.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki oyun oynarken, film izlerken veya müzik dinlerken performansı nasıl? çoğu yabancı sitede ekolayzır ayarı buldum bu ayarları yapınca sesin çok iyi olduğunu yapmassak sesin çok kaliteli olmadığını söylediler. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı