SteelSeries Arctis 7 vs SteelSeries Arctis 9

Matet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba SS 7 almayı düşünüyorum 1500TL civarına bulabildim. Şu anda indirimde. Onun yerine 2400 TL verip SS 9 almaya değer mi? Teşekkürler (SS 7'i Trendyol'da gördüm SS9 Turkcell'den ayrıca bu firmalar ile ilgili şikayetiniz varsa yazarsanız sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 9 kullanıyorum. Yakın zamanda garantiye vereceğim. Orta seslerde kulaklığın sol tarafından bir tık daha az ses geliyor. Bu sorunu çözmek için yüksek sese çekince de -kulaklık üzerindeki tekerlekteki ses ayarı- cızırtı sorunu oluşuyor. Karıncalanma ses efektinin çok hafif versiyonu. Bir ara şarjı full olunca transmitter sebepsiz yere 5 saniyede bir kulaklığın bağlantısını kesiyordu. Ancak bu sorunlara rağmen memnunum.

Benden sana tavsiye sağlam sitelerden al Amazon gibi, ayrıca SS 9'a o parayı vereceğime indirim bekleyip 500 daha koyup actis Pro waireless alırdım o parayı kesinlikle hak etmiyor.

Teşekkürler ama Amazon da fiyatı 1600 TL civarında, Pro'nun ne zaman indirime gireceği belli değil ve Trendyol'da ki indirimde yarın bitiyor bana Arctis 7 almak daha mantıklı geldi.
Arctis 9 kullanıyorum. Yakın zamanda garantiye vereceğim. Orta seslerde kulaklığın sol tarafından bir tık daha az ses geliyor. Bu sorunu çözmek için yüksek sese çekince de -kulaklık üzerindeki tekerlekteki ses ayarı- cızırtı sorunu oluşuyor. Karıncalanma ses efektinin çok hafif versiyonu. Bir ara şarjı Full olunca transmitter sebepsiz yere 5 saniyede bir kulaklığın bağlantısını kesiyordu. Ancak bu sorunlara rağmen memnunum.

Umarım sorununuzu çözersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı