SteelSeries Arctis 7 Wireless vs HyperX Cloud 2

sashafps

Hectopat
Daha fazla  
Halihazırda HyperX Cloud 2 kullanıyorum fakat SS Arctis 7 Wireless'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmeli miyim?
Güzel midir bilemedim, sizlere sormak istedim.

SS ile sadece SS ürünü karşılaştırılmadıkça karşısında ne olursa olsun tabiki SS. 2 Senedir Arctis 7 W kullanıyorum, her kuruşun hakkını veriyor ki bütün aksesuarlarımı SS alıyorum artık o kadar tutuldum markaya.

Arctis 5'den 7 Wireless'a geçti arkadaşım mikrofon olarak çok kötüydü 7 kablolu kablosuz denedi nafile.

Mevcut kullandığınız üründe bir arıza, problem yok ise çok büyük bir farklılık beklemeyin. Bunun haricinde SS mikrofon dışında olumsuz herhangi bir yanı yok. Bunu dedim diye mikrofonu çok kötü gibi bi algı oluşmasın ama rakiplerine göre biraz daha dijital ve tiz kalıyor. Bunun yanında sık discord vb platformlar kullanıyorsanız ChatMix özelliği çok kullanışlı. Hatta tercihi doğrudan etkileyebilecek bi özellik. Oyunun ve chat in ses yüksekliğini anlık değiştirebilmek büyük nimet.

Güzel cevaplarınız için teşekkür ederim, 3-4 yıl Cloud 2 kullanıp yenilemiştim ama artık sıkılmaya başladım 5-6 yıl olacak neredeyse :D bir değişiklik yapma zamanı geldi diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı