SteelSeries Arctis 7X+ Chatmix olmuyor

sasa1907

Kilopat
Daha fazla  
Sonar uygulamasında ayarlayabiliyorum fakat kulaklığın üstünden bir değişim olmuyor. Discord sonar chat - Sistem ise sonar Gaming fakat olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğunda sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp ses ayarları deyin sonra en aşağı kaydırıp diğer ses ayarına girin açılan pencerede kulaklık işitme bölümünü aktif hale getirin.

Bende bu 3 secenek var. Galiba Arctis 7'lerde donanımsal bir olay olmalı. 7+ gibi daha yeni modellerde ve Nova modellerinde garip sorunlar oluyor.

Daha önce 5 kullanıyordum sorunsuz çalışan bir olayı nasıl bu kadar kötü hale getirebilirler anlayamıyorum @Bartuu-

Bende sonar kullanmadan önce sorunsuz kullanıyordum yeni sistem toplayınca sonara geçtim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 49
Görev çubuğunda sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp ses ayarları deyin sonra en aşağı kaydırıp diğer ses ayarına girin açılan pencerede kulaklık işitme bölümünü aktif hale getirin.

Bende sonar kullanmadan önce sorunsuz kullanıyordum yeni sistem toplayınca sonara geçtim.
Maalesef işitme bölümü yok

Bence bir şeyleri yanlış yapıyorsun gg software tamamen sil son sürümü yükle sonra Aygıt Yöneticisi'nden Arctis 7'yi bulup kaldır de USB çıkarıp anakartında varsa flash USB kısmına tak kulaklık işitme aygıtı yüklenmiş mi bak yine o pencereden.
arcrtis 7 de analog olarak chatmix vardı yeni + serisinde ve nova serilerinde galiba bu kaldırıldı usb portların hepsi denendi laptopda da olmadı kulaklıkta sorun olamaz çünkü xbox üzerinden sorunsuz çalışıyor

Arcrtis 7 de analog olarak chatmix vardı yeni + serisinde ve Nova serilerinde galiba bu kaldırıldı USB portların hepsi denendi laptopta da olmadı kulaklıkta sorun olamaz çünkü Xbox üzerinden sorunsuz çalışıyor.

Aklıma başka bir çözüm gelmiyor maalesef kulaklık işitme bölümü görünmeden chatmix kullanamazsınız.

Geri
Yukarı