SteelSeries Arctis 9 kablosuz oyuncu kulaklığı alınır mı?

SteelSeries Arctis 9 kablosuz oyuncu kulaklığı alınır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Zamanında almayı düşünmüştüm ve gayet güzel de bir modeldir şu an fiyatlar nasıldır bilmiyorum ama ben onun yerine nova 7 almıştım isterseniz ona da bakabilirsiniz yaklaşık birkaç aydır kullanıyorum ve gayet de memnunum haa ama Arctis 9'da memnun bırakır diye düşünüyorum.

Onun yerine

Onun yerine

Şahsen ben bu markaları çok fazla kullanmak istemiyor. Bluetooth özelliği olması güzel, telefon gibi ürünlerde kullanmak güzel olabilir.

Şahsen ben bu markaları çok fazla kullanmak istemiyor. Bluetooth özelliği olması güzel, telefon gibi ürünlerde kullanmak güzel olabilir.

Hocam 7+ kullanıcısı olarak 7+ öneririm, almadan önce ikisini çok araştırdım ve 7+ almaya karar verdim. Type-C bağlantısı ile geliyor hem telefona hem bilgisayara rahatça ve kolayca bağlayıp kesintisiz keyfini sürüyorsunuz. Biliyorsunuz ki Bluetooth'ta bağlantı çok kararlı olmuyor gecikmeli geliyor. Onun dışında 7+ şarjı 30 saat gidiyor 9'un 20 saat. 7+ öneririm, nova 7'ye de bakabilirsiniz.

Hocam 7+ kullanıcısı olarak 7+ öneririm, almadan önce ikisini çok araştırdım ve 7+ almaya karar verdim. Type-C bağlantısı ile geliyor hem telefona hem bilgisayara rahatça ve kolayca bağlayıp kesintisiz keyfini sürüyorsunuz. Biliyorsunuz ki Bluetooth'ta bağlantı çok kararlı olmuyor gecikmeli geliyor. Onun dışında 7+ şarjı 30 saat gidiyor 9'un 20 saat. 7+ öneririm, nova 7'ye de bakabilirsiniz.

Hocam selam. Type-C girişi olmayan bilgisayarlar için dönüştürücü çıkıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı