SteelSeries Arctis Nova 1 jak girişi çabuk bozulur mu?

Xagress

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim kulaklığı almak istiyorum ancak 3.5mm jack çabuk bozulur mu? Önceki kullandığım kulaklıklar bu tarz jacklıydı ve çok bozuluyorlardı (3-4 senedir USB kullanıyorum ve bozulma ihtimali olmaması rahatlatıyor). Sizce USB dönüştürücü alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim kulaklığı almak istiyorum ancak 3.5mm jack çabuk bozulur mu? Önceki kullandığım kulaklıklar bu tarz jacklıydı ve çok bozuluyorlardı (3-4 senedir USB kullanıyorum ve bozulma ihtimali olmaması rahatlatıyor). Sizce USB dönüştürücü alınır mı?
Arctis 1'i 2 yıl kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bozulacağını pek sanmıyorum ama ses kartı her halükarda iyi olur.

Arctis 3 kullandim uzun sure. Hep sorun cikardi kablosu. UC kere kablo degistirmistim. O gunden sonra Arctis serisi kulaklık almiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı