Çözüldü SteelSeries Arctis Nova 1 mikrofon sesini kulaklığa aktarıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quotes

Centipat
Merhaba. Yakın zamanda SteelSeries Arctis Nova 1 aldım ve mikrofon sesi çok düşüktü. Biraz Realtek üzerinden ayarlama yaptıktan sonra düzelttim ama şöyle bir sorun var: Mikrofon açıkken her sesi kulaklığa iletiyor mikrofonu açıyorum, arkadaşımla oyuna gireceğiz ama hem kendi nefes sesimi duyuyorum hem de arkadaşımın sesini. Bunu çözmenin bir yolu var mı?

Çözüm
Yine de teşekkür ederim. Tek oynadığımda sorun yokta biriyle DC'de olunca kendi nefes sesimi duymak çok rahatsız edici iyi akşamlar.

Maalesef, başka bir şey aklıma gelmiyor.

Tamamdır sorunu çözdüm. Realtek Audio üzerinden mikrofonun seslerini fullemiştim öbür türlü hiç duyulmuyordu. Orada oynatma ses seviyesi diye bir şey var onu da fullemişim onu 0'a getirince düzeldi. Bu sorunu yaşayan varsa bilgilendirmek isterim.
Denetim Masası / Donanım ve Ses / Ses / Kayıt / aktif olan mikrofonunuzu seçin ondan sonra Özellikler / Dinle / Bu aygıtı dinle adlı seçeneğin tiki açıksa kapatın.

Merhaba. Yakın zamanda SteelSeries Arctis Nova 1 aldım ve mikrofon sesi çok düşüktü. Biraz Realtek üzerinden ayarlama yaptıktan sonra düzelttim ama şöyle bir sorun var: Mikrofon açıkken her sesi kulaklığa iletiyor mikrofonu açıyorum, arkadaşımla oyuna gireceğiz ama hem kendi nefes sesimi duyuyorum hem de arkadaşımın sesini. Bunu çözmenin bir yolu var mı?
Hocam bir de aramada değilken aynısı oluyor mu?

Son düzenleme:
Yine de teşekkür ederim. Tek oynadığımda sorun yokta biriyle DC'de olunca kendi nefes sesimi duymak çok rahatsız edici iyi akşamlar.

Maalesef, başka bir şey aklıma gelmiyor.

Tamamdır sorunu çözdüm. Realtek Audio üzerinden mikrofonun seslerini fullemiştim öbür türlü hiç duyulmuyordu. Orada oynatma ses seviyesi diye bir şey var onu da fullemişim onu 0'a getirince düzeldi. Bu sorunu yaşayan varsa bilgilendirmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
kardo aynı ürün bügün elime ulaştı mik sesini nasıl düzelttin bende şuan o sorunu yaşıyorum neler yapmam lazım çok kısık geliyormuş ses öyle diyorlar

Tam olarak nasıl yaptığını gösterebilirmisin?

Yeni konular

Geri
Yukarı