SteelSeries Arctis Nova 1 vs Arctis 1

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam bu ikisi arasında kaldım. Sizce 750TL Arctis 1 mi almalıyım yoksa bir 550TL daha biriktirip Arctis nova mı almalıyım? Başka kulaklık önermeyiniz :)

Bence ses kartına kadar çok değişiklik olmaz. Arctis 5'te USB girişe geçiliyor ve daha iyi. Ben o yüzden Arctis 5 aldım. Yine de Arctis 3 ile Nova 1 diyorsanız Nova 1 bence.

Tamam hocam o zaman Nova 1 alıyorum.

Bence ses kartına kadar çok değişiklik olmaz. Arctis 5'te USB girişe geçiliyor ve daha iyi. Ben o yüzden Arctis 5 aldım. Yine de Arctis 3 ile Nova 1 diyorsanız Nova 1 bence.

Hocam aralarındaki fark nedir? Arctis 3'ün tasarımı daha güzel geldi. Eğer kafa bandını ve kapak değiştirirsek Nova 1'de kötü duruyor. Ama Arctis 3'te daha hoş duruyor. Tasarım olarak da Arctis 3 güzel gözüktü. Aralarında dağlar kadar fark var mı özellik olarak?

Son düzenleme:
Daha güncel seri diye dedim. Keşke nova alsaydım demezsiniz ama bir araştırın Arctis 3 ile ilgili sıkıntı yaşayanlar vardı. Görüntü olarak Arctis serisi bence de daha güzel.

Daha güncel seri diye dedim. Keşke nova alsaydım demezsiniz ama bir araştırın Arctis 3 ile ilgili sıkıntı yaşayanlar vardı. Görüntü olarak Arctis serisi bence de daha güzel.

Hocam Arctis 3 ile nova 1 arasında çok fazla fark yok izlediğim videolara göre. Tek büyük fark tasarım. Tasarıma çok önem veriyorum ben o yüzden Arctis 3 diye düşündüm. Biraz daha inceleme videoları izleyeceğim.

Hocam Arctis 3 ile nova 1 arasında çok fazla fark yok izlediğim videolara göre. Tek büyük fark tasarım. Tasarıma çok önem veriyorum ben o yüzden Arctis 3 diye düşündüm. Biraz daha inceleme videoları izleyeceğim.

Arctis 3 mü aldın? Aldıysan ne aldın.

Geri
Yukarı