SteelSeries Arctis Nova 1 vs Arctis 1

Hocam şu an alamayacağım. Hazirana yakın alacağım. Mayıs gibi falan.

Cloud 2 ile arasında kalmıştım ama Arctis 3 alacağım herhalde.

Cloud 2 güzel ancak görüntüsünü beğenmiyorum nova 1'inde Arctis 3 le empedans değerleri gibi farkları var ancak büyük bir fark yok diye bende Arctis 3 alacağım.

Hocam memnun musunuz bende ya nova 1 ya da Arctis 1 alacağım ya da Arctis 3 önerir misiinz

Hocam normal modelini bilmiyorum bende Wirelees var. Memnunum. Ama üst taraftaki deri ped ucundan çıkmaya başladı. Orayı ince bir şeyle geri itiyorum. Eğer bir daha çıkarsa fotoğraf atarım. Hocam kablolusu 2300TL. Bendeki Wirelees 1900TL. Kablolu almayın bence Wirelees daha mantıklı. Bendeki PlayStation modeli ama PC ile de uyumlu PC de kullanıyorum ben bunu. Daha 1 hafta olmadı zaten alalı. Biraz daha kullanayim incelemesini paylaşacağım zaten. Ama bende Arctis 1'in malzeme kalitesi daha iyi çünkü Nova 1'in çok fazla kırıldığını duydum.

Hocam normal modelini bilmiyorum bende Wirelees var. Memnunum. Ama üst taraftaki deri ped ucundan çıkmaya başladı. Orayı ince bir şeyle geri itiyorum. Eğer bir daha çıkarsa fotoğraf atarım. Hocam kablolusu 2300TL. Bendeki Wirelees 1900TL. Kablolu almayın bence Wirelees daha mantıklı. Bendeki PlayStation modeli ama PC ile de uyumlu PC de kullanıyorum ben bunu. Daha 1 hafta olmadı zaten alalı. Biraz daha kullanayim incelemesini paylaşacağım zaten. Ama bende Arctis 1'in malzeme kalitesi daha iyi çünkü Nova 1'in çok fazla kırıldığını duydum.
SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol bendeki bu.

Bütçeniz nedir?

SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol bendeki bu.

Bütçeniz nedir?
Hocam dolapta yaptığım aramayı yeniledim 1200 TL gibi bi fiyata kutulı faturalı temiz nerdeyse kullanılmamış arctis 3 aldım umarım pişman olmam çünkü bende trendyoldan arctis 1 kablosuz alacaktım bu daha uyguna geldi olmazsa iade edip sizin gibi arctis 1 alacağım

Hocam dolapta yaptığım aramayı yeniledim 1200 TL gibi bir fiyata kutulı faturalı temiz neredeyse kullanılmamış Arctis 3 aldım umarım pişman olmam çünkü bende Trendyol'dan Arctis 1 kablosuz alacaktım bu daha uyguna geldi olmazsa iade edip sizin gibi Arctis 1 alacağım

Hocam Arctis 1 wirelees mi yoksa düz Arctis 1 mi? Düz Arctis 1'i bilmem ama wirelees modelinde Arctis 7'nin sürücüleri kullanılıyor.

Hayırlı olsun hocam şimdiden.

Böyle oluyor. Böye olduğu zaman geri itiyorum.

Edit: Hocam ben ittiğimi sanıyordum içine giriyor sanıyordum da. Bunun yapışkanı çıkmış ondan böyle oluyormuş. İttiriyorum bir süre sonra yine böyle oluyor. Çok mu sıkıntı? Çok da sıkıntı değil ama 1 hafta sürmeden böyle olması can sıktı.

Dosya Ekleri

• 4bbee757-f00a-4a73-90c2-ea4eaaf451f2.jpg
    4bbee757-f00a-4a73-90c2-ea4eaaf451f2.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 64
  • d9dab5fe-d960-4f0e-9f0f-a3e7ed45ee18.jpg
    d9dab5fe-d960-4f0e-9f0f-a3e7ed45ee18.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Hocam Arctis 1 wirelees mi yoksa düz Arctis 1 mi? Düz Arctis 1'i bilmem ama wirelees modelinde Arctis 7'nin sürücüleri kullanılıyor.

Hayırlı olsun hocam şimdiden.

Böyle oluyor. Böye olduğu zaman geri itiyorum.

Edit: Hocam ben ittiğimi sanıyordum içine giriyor sanıyordum da. Bunun yapışkanı çıkmış ondan böyle oluyormuş. İttiriyorum bir süre sonra yine böyle oluyor. Çok mu sıkıntı? Çok da sıkıntı değil ama 1 hafta sürmeden böyle olması can sıktı.
Arctis 1 wireless alacaktım nasip arctis 3 çıktı
Hocam yapışkanı çıktıysa aldığınız uygulamadan satıcıya iade edin bence, satıcı iade kabul etmezse garantisi var. Sıfır ürünün avantajı da bu.

Arctis 1 Wireless alacaktım nasip Arctis 3 çıktı
Hocam yapışkanı çıktıysa aldığınız uygulamadan satıcıya iade edin bence, satıcı iade kabul etmezse garantisi var. Sıfır ürünün avantajı da bu.

Hocam değiştirirsem yine aynı şey olacak. Hiç uğraşmak istemiyorum onunla. Zaten bu fiyatta bu kulaklık için normal bence. Hayırlı olsun hocam Arctis 3 :D

Yeni konular

Geri
Yukarı