SteelSeries Arctis Nova 1 vs Razer BlackShark V2 X

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklıktan hangisini alayım? Benim için önemli olan çok rahat olması ve ses kalitesi. Oyunlarda düzgün ses kasmam lazım ve bir yandan kulaklığın kafama baskı yapmaması lazım.

Nova 1 alin. V2 X sizi tatmin etmememisti.
Aslında konfor açısından tatmin etti de ses için birşey diyemiyorum razer uygulamasından birşey yapmadığım için. Ama bazı kişiler de Nova 1'in kafayı sıktığını söylüyor.

@GalaxySal450 Razer ile sonar uygulamasını kullansam mı daha iyi olur yoksa Nova 1 ile mi? Ayrıca çok kararsız kaldım iki kulaklık arasında, sizde kusura bakmayın. :D

Son düzenleme:
Aslında konfor açısından tatmin etti de ses için birşey diyemiyorum razer uygulamasından birşey yapmadığım için. Ama bazı kişiler de Nova 1'in kafayı sıktığını söylüyor.

@GalaxySal450 Razer ile sonar uygulamasını kullansam mı daha iyi olur yoksa Nova 1 ile mi? Ayrıca çok kararsız kaldım iki kulaklık arasında, sizde kusura bakmayın. :D
Naptın usta?
V2 x hakkındaki düşüncelerin neler? Mesela uzatma kablosunda hassasiyet durumu söz konusu mu? Mikrofonun kablo kısmı sert ve sağlam mı hala? Mikrofon ev içinde ya da dışında olsun herhangi bir fazlalık hissiyatı veriyor mu yoksa göze çok çarpmıyor mu? Kulaklık kısmındaki uzatıp kapatmak için kullanılan demir aparatlar nasıl, kullandıkça gevşiyor mu?
Bunlar merak ettiğim konular. Tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim. Ben şu an nova 1 almak istiyorum. 2 sebebi var. Mikrofonunun çekilebilir olması ve kulağıma daha rahat oturması. Ne dersiniz?

Naptın usta?
V2 x hakkındaki düşüncelerin neler? Mesela uzatma kablosunda hassasiyet durumu söz konusu mu? Mikrofonun kablo kısmı sert ve sağlam mı hala? Mikrofon ev içinde ya da dışında olsun herhangi bir fazlalık hissiyatı veriyor mu yoksa göze çok çarpmıyor mu? Kulaklık kısmındaki uzatıp kapatmak için kullanılan demir aparatlar nasıl, kullandıkça gevşiyor mu?
Bunlar merak ettiğim konular. Tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim. Ben şu an nova 1 almak istiyorum. 2 sebebi var. Mikrofonunun çekilebilir olması ve kulağıma daha rahat oturması. Ne dersiniz?
Hocam öncelikle anakartın düzgün bir ses yongası yoksa veya güzel bir ses kartın yoksa jak girişli kulaklıklardan uzak dur derim.
Kabloda hassasiyet vb gibi durumlar söz konusu değil yani yaşamadım.
Mikrofon rahat hareket ettiriliyor ama gevşek değil yani nasıl ayarladıysan öyle duruyor, sarkıp aşağıya falan düşmüyor.
Kulaklık kafamdayken ilk başta biraz göze batıyordu çünkü kocaman süngeri var. :D Ama alıştım yani biraz daha aşağıya indiriyorum sorun olmuyor.
Demir aparatlar ince ama sağlam duruyor, kullandıkça gevşeme yaşamadım. Ayrıca gözlük taktığım için mağazada Nova 1 ve V2X'i emin ol yarım saat denedim. İkisi de rahat ama V2X biraz daha rahat geldi bana. Steelseriesin alt ürünlerinin malzeme yapıları dandik olduğu için ben Nova 1 almadım.

Hocam öncelikle anakartın düzgün bir ses yongası yoksa veya güzel bir ses kartın yoksa jak girişli kulaklıklardan uzak dur derim.
Kabloda hassasiyet vb gibi durumlar söz konusu değil yani yaşamadım.
Mikrofon rahat hareket ettiriliyor ama gevşek değil yani nasıl ayarladıysan öyle duruyor, sarkıp aşağıya falan düşmüyor.
Kulaklık kafamdayken ilk başta biraz göze batıyordu çünkü kocaman süngeri var. :D ama alıştım yani biraz daha aşağıya indiriyorum sorun olmuyor.
Demir aparatlar ince ama sağlam duruyor, kullandıkça gevşeme yaşamadım. Ayrıca gözlük taktığım için mağazada nova 1 ve v2X'i emin ol yarım saat denedim. İkisi de rahat ama v2X biraz daha rahat geldi bana. SteelSeries'in alt ürünlerinin malzeme yapıları dandik olduğu için ben nova 1 almadım.

Üstat sağ olasın, yardımcı oldun. Bir sorum daha var. Synapse 3 yazılımı bu kulaklık için çalışıyor değil mi?

Geri
Yukarı