SteelSeries Arctis Nova 1P vs Nova 1

Strawcarry

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller diliyorum.

Bu bağlantıdaki kulaklığı almayı düşünüyorum. Fakat bu model 1P olarak geçiyor. Bir de normal olan bu bağlantıdaki direkt düz 1 modeli var. Araştırdığım kadarı ile 1P modeli PlayStation'a özel bir modelmiş fakat özelliklerinde PC içinde uygun olduğu yazmakta. İkisi arasındaki farklar tam olarak nedir? Bilgisayarda kullanmak üzere 1P olan modelini alsam ne sıkıntılar olabilir? Arada ki fiyat farkı biraz açık olduğu için yardımcı olursanız sevinirim.

Ek olarak 500-1200 TL bandında üstteki kulaklık gibi taşınabilirliği kolay olan önerebileceğiniz oyuncu kulaklıkları var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba,
Sadece kablo farkı görünüyor.
Nova 1 1.2mt kablo uzunluğu + 3.5mm 1.5mt uzatma kablosu.
Nova 1p 1.2mt kablo uzunluğu.

@Strawcarry aynı anda bende araştırıyorum fakat ben de bulamadım arasında 200-300 TL gibi bir fark var cebimizde kalması daha iyi tabii.
Hocam bilgi edinirsek yardımlaşalım. Belki ben bu gece sipariş edebilirim. Edersem eğer size de haber ederim.

Merhaba,
Sadece kablo farkı görünüyor.
Nova 1 1.2mt kablo uzunluğu + 3.5mm 1.5mt uzatma kablosu.
Nova 1P 1.2mt kablo uzunluğu.

Evet bende resmi sitesine bakındım. Her şey tıpatıp aynı gözüküyor. Tek farkı birinin tanıtım resminde PC diğerinin tanıtım resminde PlayStation olması.

Hocam bilgi edinirsek yardımlaşalım. Belki ben bu gece sipariş edebilirim. Edersem eğer size de haber ederim.

Evet bende resmi sitesine bakındım. Her şey tıpatıp aynı gözüküyor. Tek farkı birinin tanıtım resminde PC diğerinin tanıtım resminde PlayStation olması.

Attığım görselde en altta platformlar arası sıralama farklı bir tek :D

@Strawcarry aynı anda bende araştırıyorum fakat ben de bulamadım arasında 200-300 TL gibi bir fark var cebimizde kalması daha iyi tabii.

Ek olarak bu açıklaması var. Sanıyorum aralarında fark yok gibi hocam. Tek fark kafa bandının rengi. Sipariş vereceğim gibi.

Arctis Nova 1 ile 1P/1X arasındaki fark nedir?
Birkaç küçük kozmetik/renk değişikliğinin yanı sıra tek fark, nova 1'in bazı bilgisayarlarla uyumluluk için çift 3,5 mm 'y' kablosu içermesidir.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-13 182107.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-13 182107.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 470
  • Ekran görüntüsü 2023-04-13 182322.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-13 182322.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 356
Son düzenleme:

Attığım görselde en altta platformlar arası sıralama farklı bir tek :D

Ek olarak bu açıklaması var. Sanıyorum aralarında fark yok gibi hocam. Tek fark kafa bandının rengi. Sipariş vereceğim gibi.

Arctis Nova 1 ile 1P/1X arasındaki fark nedir?
Birkaç küçük kozmetik/renk değişikliğinin yanı sıra tek fark, Nova 1'in bazı bilgisayarlarla uyumluluk için çift 3,5 mm 'y' kablosu içermesidir.

Aldıysanız deneyimlerinizi paylaşır mısınız bende PS4 için almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı