Çözüldü SteelSeries Arctis Nova 3 kulaklıkta kulaklık sahibinin sesi duyuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cpt Price

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H MB
AMD Ryzen 5 5500 4.2 Ghz CPU
Sapphire Nitro RX 6700 10 GB GPU
XPG Gammix D30 2x8 GB RAM
Apacer AS2280P4 512GB SSD
Arkadaşlar merhaba, bugün Arctis Nova 3 aldım ve başlıktan da görebileceğiniz üzere kendi sesimi duyuyorum. Var mıdır çözümü? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyin.
Ayrıca:
"for anyone looking at this video in 2022, the App looks a little different Now. You Click Engine on the side, then you can find your Gear, and GO to the settings and turn it off. İt looks different but all options still there
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Deneyin.
Ayrıca:
"for anyone looking at this video in 2022, the App looks a little different Now. You Click Engine on the side, then you can find your Gear, and GO to the settings and turn it off. İt looks different but all options still there

Çözüm

Deneyin.
Ayrıca:
Çözdüm hocam adamsınız.

Geri
Yukarı