SteelSeries Arctis Nova 7 vs 7P vs 7X

Hocam bende çok kararsız kaldım tercih etmek için. Limitim 5K civarı. Rahat olması benim için ön planda. Genellikle oyun oynarım bazen müzik dinlerim.

Hocam yaklaşık 4 gün önce nova 7 aldım ve ben aşırı rahatsız oldum kulak kısımları bence çok bastırıyor 2 saate dayanamıyorum çok ağrı yapıyor ayrıyeten gözlüğüm de baskısı var tabii daha önce SteelSeries Arctis 3.7.1 2019 Edition kullandım SteelSeries Arctis 9 ilr aynı tasarıma sahip ve büyük ihtimalle kulaklığımı SteelSeries Arctis 9 ile değiştireceğim ek olarak şunları demek isterim müzik kalitesini çok beğendim zaten film izlerken özel ayarı var sinama salonunda gibisin hiçbir farkı yok o kadar tatmin etti ki oyun oynarken de çok güzel ses kasılıyor uygulamasında 100e yakın modu var kulaklığın zaten çok işlevsel ses izalasyonu güzel fakat isterse dünyanın en iyi kulaklığı olsun uzun süreli kullanmıyorsak ne fayda o yüzden SteelSeries Arctis 9 alacağım onun da eksik yanı şarjı ve Type-C girişi olmaması ama şarjından yana sıkıntı yaşacaycpımı sanmıyorum.

1709201562245.png

Bire bir aynı ürünler ama fiyat neden bu kadar farklı?

Geri
Yukarı