SteelSeries Arctis Nova Pro alınır mı?

Bütçe
5k

LordMaxi

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, şunu belirteyim müzik dinlemeyi oyun oynamaktan fazla yapıyorum ancak oyunları da pas geçmiyorum tabii ki. Şu anda HyperX Cloud 2 kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum kulaklıktan memnunum ancak müzik dinlerken bazen sol kulaklıktan inanılmaz hafif bir cızırtı sesi geliyor ki bu da beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca Cloud 2'nin basslarından pek memnun değilim ve birazcıkta eskidi. Kulaklık değiştirmek istiyorum ve biraz araştırmadan sonra SteelSeries Arctis Nova Pro almaya karar verdim. Dolap üzerinden sıfır buldum uygun fiyata ancak beklediğim gibi büyük bir değişim yapar mı? Çünkü kulaklığın fiyatı 5 bin TL'ye yakın. Kullananlar varsa deneyimlerini belirtebilirlerse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, şunu belirteyim müzik dinlemeyi oyun oynamaktan fazla yapıyorum ancak oyunları da pas geçmiyorum tabii ki. Şu anda HyperX Cloud 2 kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum kulaklıktan memnunum ancak müzik dinlerken bazen sol kulaklıktan inanılmaz hafif bir cızırtı sesi geliyor ki bu da beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca Cloud 2'nin basslarından pek memnun değilim ve birazcıkta eskidi. Kulaklık değiştirmek istiyorum ve biraz araştırmadan sonra SteelSeries Arctis Nova Pro almaya karar verdim. Dolap üzerinden sıfır buldum uygun fiyata ancak beklediğim gibi büyük bir değişim yapar mı? Çünkü kulaklığın fiyatı 5 bin TL'ye yakın. Kullananlar varsa deneyimlerini belirtebilirlerse çok sevinirim.

Arctis Nova Pro'nun Wireless versiyonu var bende ben gayet memnunum fakat kablolu versiyonu nasıldır onu bilmiyorum açıkçası uygulaması SteelSeries GG de çok güzel ekolayzer ayarı vs. Özellikleri ile bayağı iş görüyor.

Arctis Nova Pro'nun Wireless versiyonu var bende ben gayet memnunum fakat kablolu versiyonu nasıldır onu bilmiyorum açıkçası uygulaması SteelSeries GG de çok güzel ekolayzer ayarı vs. Özellikleri ile bayağı iş görüyor.
Wireless almayı bende çok istedim de bütçemi hayli hayli aştığı için kenara kaldırdım.

Wireless almayı bende çok istedim de bütçemi hayli hayli aştığı için kenara kaldırdım.

5 bin TL için kablosuz kulaklık almanı tavsiye ederim. O kadar para verip kablolu kullanmak saçma.

5 bin TL için kablosuz kulaklık almanı tavsiye ederim. O kadar para verip kablolu kullanmak saçma.

Bu paylaştığınız kulaklık nova pro ile aynı segmentte mi hocam? Ses kalitesini kablosuz olmasına tercih ederim açıkçası

Cloud 2 bende de var. Aldığım zaman ilk günler cızırtı sesi duyuyordum firmware update yaptıktan sonra cızırtı sesi hiç gelmiyor diyebilirim. Cloud 2 stereo kulaklıklar arasında halen en iyisi, mükemmel bir beklentin yoksa Cloud 2'den belli bir süre daha yürüyebilirsin.

Cloud 2 bende de var. Aldığım zaman ilk günler cızırtı sesi duyuyordum firmware update yaptıktan sonra cızırtı sesi hiç gelmiyor diyebilirim. Cloud 2 stereo kulaklıklar arasında halen en iyisi, mükemmel bir beklentin yoksa Cloud 2'den belli bir süre daha yürüyebilirsin.
Firmware updateyi yaptım hocam sol kulaklıktan bazı frekanslarda çok düşük bir cızırtı sesi geliyor.

Ancak her türlü çok daha iyi bir ses kalitesine ulaşmayı umduğum için sorumu yanıtlayabilirseniz sevinirim 🙂

Son düzenleme:
Bu paylaştığınız kulaklık nova pro ile aynı segmentte mi hocam? Ses kalitesini kablosuz olmasına tercih ederim açıkçası
Ses kalitesi olarak kaliteli bir kulaklık ayrıca kablosuz kulaklık konfor açısından çok iyi ben kablosuza geçtiğimden beri kablolu bir kulaklığa dönemedim

Ses kalitesi olarak kaliteli bir kulaklık ayrıca kablosuz kulaklık konfor açısından çok iyi ben kablosuza geçtiğimden beri kablolu bir kulaklığa dönemedim
Attığınız kulaklık yerine Corsair Virtuoso RGB wireless XT ile arctis nova pro'yu karşılaştırırsak aralarında çok fark olur mu hocam. Almayı düşünebilirim çünkü.

Attığınız kulaklık yerine Corsair Virtuoso RGB Wireless XT ile Arctis Nova Pro'yu karşılaştırırsak aralarında çok fark olur mu hocam. Almayı düşünebilirim çünkü.

Aralarında aşırı bir fark olacağını sanmıyorum hocam. Belki az çok fark olabilir ama yani o kadar fark etmerzsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da inceleme videolarından biri

Geri
Yukarı