SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

Gxdik

Centipat
Daha fazla  
Hem PC'de hem de mobilde kullanmak için alıyorum. Çoğunlukla oyun oynuyorum ama müzik dinlediğim de oluyor.
Mobil Cihazım: iPad Pro 2021
PC Anakart: H310-M K 2.0

iPad Pro ile seversiniz. Apple'ların çıkışları kaliteli ve güçlü oluyor. Anakartınız ile çok verim alamaz dolayısıyla tam nimetlerinden faydalanamayabilirsiniz. Daha sonralarda USB bir kartla destekleyebilirseniz tadından yenmez diye düşünüyorum. Oldukça iyi ve kaliteli bir ürün. İzlemenizi tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPad Pro ile seversiniz. Apple'ların çıkışları kaliteli ve güçlü oluyor. Anakartınız ile çok verim alamaz dolayısıyla tam nimetlerinden faydalanamayabilirsiniz. Daha sonralarda USB bir kartla destekleyebilirseniz tadından yenmez diye düşünüyorum. Oldukça iyi ve kaliteli bir ürün. İzlemenizi tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iPad Pro'da 3,5mm giriş yeri olmadığı için orjinal dönüştürücü alacağım. Aynı performansı verir mi? Bilgisar için çok bir beklentim yok FPS oyunlarını fazla oynamıyorum.

Arctis Prime daha çok hoşuma gitti teşekkür ederim.

iPad Pro'da 3, 5mm giriş yeri olmadığı için orijinal dönüştürücü alacağım. Aynı performansı verir mi? Bilgisar için çok bir beklentim yok FPS oyunlarını fazla oynamıyorum.

Yok hocam olmaz diye biliyorum ben tabii kaliteli olsun benim bildiğim kutunun içinden 7.1 dönüştürücüsü var ama IPad'da 7.1 yoktu herhalde.

iPad Pro'da 3, 5mm giriş yeri olmadığı için orijinal dönüştürücü alacağım. Aynı performansı verir mi? Bilgisar için çok bir beklentim yok FPS oyunlarını fazla oynamıyorum.

Arctis Prime daha çok hoşuma gitti teşekkür ederim.

Bakarsınız diye attı hocam sizin kararınız bazi kişiler emir verir gibi alın bunu diyebilir takmayın Prime da güzel Arctis Nova 1 de güzel.

iPad Pro'da 3,5mm giriş yeri olmadığı için orjinal dönüştürücü alacağım. Aynı performansı verir mi? Bilgisar için çok bir beklentim yok FPS oyunlarını fazla oynamıyorum.

Hocam 3.5mm Apple dönüştürücüsü güzel bir alet. Güzel verim alabilirsiniz. Mikrofonuna ihtiyacınız yoksa 1800 liraya AKG K240 var Amazon'da.

Hocam 3.5mm Apple dönüştürücüsü güzel bir alet. Güzel verim alabilirsiniz.

IPhone'larda bu amfi olayı sorun olmaz mı yanı? Arctıs 1 ıcın daha once almıstım donusturucuyu. Vıdeoyu ızledıgım kadarıyla yenı nesıl bır laptopta cok sorun olmayacak. Telefon konusunda ıse bır şey yoktu. Bılgı verırsenız cok sevınırım.

IPhone'larda bu amfi olayı sorun olmaz mı yanı? Arctıs 1 ıcın daha once almıstım donusturucuyu. Vıdeoyu ızledıgım kadarıyla yenı nesıl bır laptopta cok sorun olmayacak. Telefon konusunda ıse bır şey yoktu. Bılgı verırsenız cok sevınırım.

Sorun olmaz muhtemelen. Olması için görünürde bir sebep yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı