SteelSeries Arctis Prime vs Arctis Nova 1

Bütçe
1500-1600
Bende mikrofona ses gidiyordu kulaklıktaki.
Kronik o. Gitmeyen yok yanılmıyorsam. Sadece seviyesi değişiyor anladığım kadarıyla. Bazılarında ciddi bir akıntı, bazılarında daha düşük. Ben ekstra olarak Linux'ta kullandığımda korkunç bir dip sesle karşı karşıya kalıyorum.

Nova 1 mantıklı mıdır sizce bu bütçeye?

Bence gayet mantıklı çevremde 1 kişiye aldırdım daha 1 2 ay olmuştur gayet memnun tek tavsiyem sonardan mikrofon ayarı yapmayı unutmayın.

Cloud 2 tercihimdir ama.

Kronik o. Gitmeyen yok yanılmıyorsam. Sadece seviyesi değişiyor anladığım kadarıyla. Bazılarında ciddi bir akıntı, bazılarında daha düşük. Ben ekstra olarak Linux'ta kullandığımda korkunç bir dip sesle karşı karşıya kalıyorum.

Galiba sırf onun yüzünden Seiren mini modeline acil ihtiyacım var diye 1600 vermiştim.

Aynı markanın yeni ürünü. Mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Prime ortada sonuçta.

Nova serisinde SteelSeries Razer Barracuda dizaynına gitti ve bu da tüm kulaklık yapısını değiştirdi dip ses sorununu falan ortadan kaldırdı.

Bence gayet mantıklı çevremde 1 kişiye aldırdım daha 1 2 ay olmuştur gayet memnun tek tavsiyem sonardan mikrofon ayarı yapmayı unutmayın.

Cloud 2 tercihimdir ama.
cloud 2 benimde tercihimdir :)) ama o kadar uçmak istemiyorum fiyatlar uçuyor:(

Aynı markanın yeni ürünü. Mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Prime ortada sonuçta.
aslında haklısınız pahalı markaların ucuz ürünleri pek iyi çıkmıyor ama çok konforlu duruyor.

Galiba sırf onun yüzünden Seiren mini modeline acil ihtiyacım var diye 1600 vermiştim.

Nova serisinde SteelSeries Razer Barracuda dizaynına gitti ve bu da tüm kulaklık yapısını değiştirdi dip ses sorununu falan ortadan kaldırdı.
umarım bi sorun yaşamam çünkü şuanda aklım bu üründe.

Cloud 2 benim de tercihimdir :)) ama o kadar uçmak istemiyorum fiyatlar uçuyor:(

Aslında haklısınız pahalı markaların ucuz ürünleri pek iyi çıkmıyor ama çok konforlu duruyor.

Umarım bir sorun yaşamam çünkü şu anda aklım bu üründe.

Blackshark v2X modeline hiç baktınmı oda F/P ürünüdür tam.

Özellik olarak mükemmel çok araştırdım onu da ama şantiye kulaklığı gibi duruyor ben novayı dışarıda da kullanmayı düşünüyorum.

Görünüşü umursamaz isen Razer'ı alın nova serisinin kaliitesini bende tam bilmiyorum ama cevremde kullanan olduğu için yorum yapabiliyorum.

Bu bütçeye de en iyisi aslında Razer BlackShark v2X düşüyor ısınsam alacağım da bakalım ne olacak.

V2X i cevremde kullanan yine var sadece yine aynı şekilde çok ufak bir gürültü engelleme açığı var klavye seslerini alıyor bazen bana sorarsanız çok büyük bir sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı