SteelSeries Arctis Pro Gamedac vs Corsair Virtuoso vs Epos PC38X

PC38X ek olarak arkası açık bir kulaklık yani alacaksanız da ona göre düşünün. Olumsuz yorum hepsinde var zaten. Arctis Pro ile ilgili de çöp denilen yorumlar bulabilirsiniz. Reddit ve Youtube tarafından iyice incelemelerine, karşılaştırmalarına bakıp karar vermek ve ne tarz bir ses profili ve kulaklık seviyorsanız ona göre karar vermek gerekir.
Farkındayım ses kesmiyor maalesefki millet benim izledikleri mi duyuyor ama çokta umrumda değil .
Virtuoso'nun konforu kötü bence onu eleyin.
Onemli olan ses kalitesi benim için. Ben Virtuosodan daha iğrenç konfora sahip kulaklıklarla bile idare ettim.
Sesi soruyorsan farkeder tabiki, ama yani bu bütçelere çıktıktan sonra 3'ünü de tercih etmezdim. Sennheiser PC350 SE kullandım uzunca süre kulaklarımı tam kapatamıyordu aşağı doğru açısı yetmiyordu çok kötü hissettiriyordu sonrasında bıraktım. Ses kartıyla çok daha profesyonel modellere geçtim. Steelseries'te de bence kablosuz bakabilirsin ama Virtuosso hem kafa pedi hem kulak pedi olarak yıpranmaya başladığında haşat olan bir ürün.
Önerilere açığım başka söyleyebilirsiniz.
Ve Virtuosso çok ağır... En azından bir Steelseries Artics Nova 4'ü ona tercih ederim.
Artics pro daha iyi değil mi nova 4'ten

PC38X bu ikisiyle kıyaslanamaz bile. Açık ara daha geniş sahne, daha temiz ve berrak ses. En iyi oyun için kullanılabilecek aynı zamanda müzik dinlenebilecek kulaklıklardan biridir. Yalnız harici ses kartınız var mı ya da anakartınız nedir? 38X analog girişli.
He söylemeyi unuttum Alc897 kullanıyorum sound blaster G3 yeter mi pc38x için?

He söylemeyi unuttum Alc897 kullanıyorum sound blaster G3 yeter mi pc38x için?
G3 almaya gerek yok. 38X için çok gerekli değil. Şu tarz bir şey işini görür mesela. Yanında Tip-C'den USB-A dönüştürücü ile geliyor ve çoğu kişi bunu kullanıyor. İlk alışveriş indirimiyle 250Tl'ye geliyor. Yoksa Apple'ın 3.5mm-Type-C dönüştürücüsünü de alabilirsin. Türkiye'de 250-300TL arasına satılıyordu.

G3 almaya gerek yok. 38X için çok gerekli değil. Şu tarz bir şey işini görür mesela. Yanında Tip-C'den USB-A dönüştürücü ile geliyor ve çoğu kişi bunu kullanıyor. İlk alışveriş indirimiyle 250Tl'ye geliyor. Yoksa Apple'ın 3.5mm-Type-C dönüştürücüsünü de alabilirsin. Türkiye'de 250-300TL arasına satılıyordu.

Teşekkürler ederim Pc38x alacağım normalde G3'te alicaktim ama şimdi bir gözden geçireceğim.

Teşekkürler ederim Pc38x alacağım normalde G3'te alicaktim ama şimdi bir gözden geçireceğim.
G3'e gerek yok. Bu tarz bir DAC işini çözecek. Çoğu kişi Apple'ınkini ve o attığımı kullanıyor çünkü kaliteli. ALC 897'ye kıyasla attığım iki üründen daha yüksek net ses alırsın ama önerim Aliexpress olan eğer acelen yoksa ve sepette 350TL'yi geçmiyorsa.

Geri
Yukarı