SteelSeries Arctis Pro Gamedac vs Corsair Virtuoso vs Epos PC38X

Daha fazla  
Sizce hangisini almalıyım SteelSeries Artics pro gamedac mı Corsair Virtuoso mu yoksa pos PC38X mi? Amacım full ses kasmak , rainbow six , CS ve BF5, oynuyorum , ses kastirma ve ses kalitesi ilk önceliğim, mikrafon ikinci plan, kablolu kablosuz farketmez. Max 6000 TL olucak şekilde başka onericekleriniz varsa onlarada bakarım kablolu kablosuz farketmez.

PC38X bu ikisiyle kıyaslanamaz bile. Açık ara daha geniş sahne, daha temiz ve berrak ses. En iyi oyun için kullanılabilecek aynı zamanda müzik dinlenebilecek kulaklıklardan biridir. Yalnız harici ses kartınız var mı ya da anakartınız nedir? 38X analog girişli.

PC38X bu ikisiyle kıyaslanamaz bile. Açık ara daha geniş sahne, daha temiz ve berrak ses. En iyi oyun için kullanılabilecek aynı zamanda müzik dinlenebilecek kulaklıklardan biridir. Yalnız harici ses kartınız var mı ya da anakartınız nedir? 38X analog girişli.
Sennheiser'in olduğu yerde diğerlerinin esamesi okunmaz.
Öylede, şimdi kullanıcı yorumlarına baktım bazılari çok iyi derken bazıları berbat ses kalitesi ve sağlam değil diyor, korkudan kanım donuyor açıkçası, kısaca çok iyi diyende var çok kötü diyende var.

Tamemen ses kartıyla alakalı ses kartınız var mı yoksa anakarta mı takıcaksınız?

Tamemen ses kartıyla alakalı ses kartınız var mı yoksa anakarta mı takıcaksınız?
Anakarta takicam ama şunu söyleyeyim, pc38x 28 ohm yani ben açıkçası çokta ses kartı gerekli mi bilmiyorum, artics pronun zaten Gamedac'ı var, Corsair kablosuz zaten.

Eğer ses kartı gerekliyse sound blaster G3 alırım farkeder mi ki?

PC38X ek olarak arkası açık bir kulaklık yani alacaksanız da ona göre düşünün. Olumsuz yorum hepsinde var zaten. Arctis Pro ile ilgili de çöp denilen yorumlar bulabilirsiniz. Reddit ve Youtube tarafından iyice incelemelerine, karşılaştırmalarına bakıp karar vermek ve ne tarz bir ses profili ve kulaklık seviyorsanız ona göre karar vermek gerekir.

Sesi soruyorsan farkeder tabiki, ama yani bu bütçelere çıktıktan sonra 3'ünü de tercih etmezdim. Sennheiser PC350 SE kullandım uzunca süre kulaklarımı tam kapatamıyordu aşağı doğru açısı yetmiyordu çok kötü hissettiriyordu sonrasında bıraktım. Ses kartıyla çok daha profesyonel modellere geçtim. Steelseries'te de bence kablosuz bakabilirsin ama Virtuosso hem kafa pedi hem kulak pedi olarak yıpranmaya başladığında haşat olan bir ürün.

Sizce hangisini almalıyım SteelSeries Artics pro gamedac mı Corsair Virtuoso mu yoksa pos PC38X mi? Amacım full ses kasmak , rainbow six , CS ve BF5, oynuyorum , ses kastirma ve ses kalitesi ilk önceliğim, mikrafon ikinci plan, kablolu kablosuz farketmez. Max 6000 TL olucak şekilde başka onericekleriniz varsa onlarada bakarım kablolu kablosuz farketmez.
Virtuoso'nun konforu kötü bence onu eleyin.

Ve Virtuosso çok ağır... En azından bir Steelseries Artics Nova 4'ü ona tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı