SteelSeries Arctis Pro Wireless vs nova 7 Wireless

İkisini de aynı fiyata alabiliyorum şu an. Sizce hangisi?
Yaklaşık 4 aydır Nova 7 Wireless kullanıyorum. Gerek malzeme kalitesi, gerekse ayarları yaptıktan sonra ortaya çıkan ses kalitesi ile beni tatmin ediyor. Oyunlarda ses kasma konusunda şimdiye kadar bir problem yaşamadım. Direkt merak ettiğiniz şeyler var ise bilgi verebilirim.

Link atabilir misin ?

ya çöpe atacam ya birine satacam elimde bekliyor kutusunda ve baktıkça sinirleniyorum :) yine tekrarlıyorum bu kulaklığı beğenen kişinin 2 sebebi olabilir ya daha önce kulaklık kullanmamıştır ilk kulaklığıdır, ya da önceki kulaklığı çok kötüdür marka takıntısından dolayı iyi kulaklıkmış gibi hissediyordur ,yan yana başka kulaklıklarla test eden kişi bu kulaklığın ancak yarı fiyatı edeceğini düşünür tamamen şişirme balon bir kulaklık.

ya çöpe atacam ya birine satacam elimde bekliyor kutusunda ve baktıkça sinirleniyorum :) yine tekrarlıyorum bu kulaklığı beğenen kişinin 2 sebebi olabilir ya daha önce kulaklık kullanmamıştır ilk kulaklığıdır, ya da önceki kulaklığı çok kötüdür marka takıntısından dolayı iyi kulaklıkmış gibi hissediyordur ,yan yana başka kulaklıklarla test eden kişi bu kulaklığın ancak yarı fiyatı edeceğini düşünür tamamen şişirme balon bir kulaklık.
Benim gördüğüm incelemeler de olumluydu. Sizin kulaklıkta bir sorun olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı