SteelSeries Arctis Pro Wireless vs SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

Herdeja

Hectopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kulakliklar arasinda acaba hangisi daha iyi? Çünkü cok bir fikrim yok ve sebebini yazabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Nova serisi yeni olan serii. Muhtemelen güncel olan daha iyidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlerseniz de SS'in en başarılı kulaklığı olduğunu söylüyor. Yorumlarda da Arctis Pro Wireless'tan geçenlerin nova Pro Wireless'ın daha iyi olduğu yorumları var.

Nova serisi yeni olan serii. Muhtemelen güncel olan daha iyidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlerseniz de SS'in en başarılı kulaklığı olduğunu söylüyor. Yorumlarda da Arctis Pro Wireless'tan geçenlerin nova Pro Wireless'ın daha iyi olduğu yorumları var.

Ben Pro Wireless kullanıyorum çok iyi sesi var bence arasındaki fark çok değildir. Batarya konusunda çok iyi.

Ben de Pro Wireless almayı düşünüyorum. Fakat 5 senelik kulaklık ama özellik bakımından çoğundan üstün. HS80 Max aklıma takıldı bir tek. Sizce Arctis Pro Wireless hala alınır mı?

Ben de Pro Wireless almayı düşünüyorum. Fakat 5 senelik kulaklık ama özellik bakımından çoğundan üstün. HS80 Max aklıma takıldı bir tek. Sizce Arctis Pro Wireless hala alınır mı?

Dostum bugün Arctis Pro almıştım gerçekten çok güzel kulaklık ama white noise problemi kronik galiba yani arkadan tıslama gibi ses geliyor yüksek ihtimalle iade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı