SteelSeries Artics 1 Wireless alınır mı?

1 haftadır kullanıyorum. Mikrofon çok temiz. Oyunlarda sesin nereden geldiğini çok iyi anlıyorsun. Müzik için orta seviye ya da ortanın 1 tık üstü diyebilirim. Oyun için düşünüyorsan kesinlikle alınır. Uzun süreli kullanımlarda kulaklarımı hiç rahatsız etmedi. İnceleme videolarından ayrıntılı incelemeri izleyebilirsin. Ayrıca kablosuz kulaklık gerçekten özgürlük. Ben İtopya'dan temin ettim.

Steelseries Arctis 1 Wireless Cyberpunk Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

1 haftadır kullanıyorum. Mikrofon çok temiz. Oyunlarda sesin nereden geldiğini çok iyi anlıyorsun. Müzik için orta seviye ya da ortanın 1 tık üstü diyebilirim. Oyun için düşünüyorsan kesinlikle alınır. Uzun süreli kullanımlarda kulaklarımı hiç rahatsız etmedi. İnceleme videolarından ayrıntılı incelemeri izleyebilirsin. Ayrıca kablosuz kulaklık gerçekten özgürlük. Ben İtopya'dan temin ettim.

bende şimdi sipariş ettim yolda. Eğer varsa daha kullanıcı deneyimlerini dinlemek isterim.

Kulaklık genel olarak güzel. İlk günlerde daha önce kaliteli bir kulaklık kullanmadıysan baş ağrısı yapıyor ama sonra alışıyorsun. Oyunda ortalama üstü bir kulaklık. Mikrofon olarak gayet güzel dip sesi yok denecek kadar az. Şarjı ise 24 saat gidiyor diyebilirim. Type-C olmasıda telefonda da rahatlıkla kullanabildiğin için ayrı bir artı.

Kulaklık genel olarak güzel. İlk günlerde daha önce kaliteli bir kulaklık kullanmadıysan baş ağrısı yapıyor ama sonra alışıyorsun. Oyunda ortalama üstü bir kulaklık. Mikrofon olarak gayet güzel dip sesi yok denecek kadar az. Şarjı ise 24 saat gidiyor diyebilirim. Type-C olmasıda telefonda da rahatlıkla kullanabildiğin için ayrı bir artı.
Çok teşekkürler.. Kaç aydır kullanıyorsunuz deforme varmı?

Şuan elime geldi ürün. hocam benimle paylaşmak istediğiniz ayarlar varmı ? bide bu şarjını nasıl görücem?
Çok teşekkürler.. Kaç aydır kullanıyorsunuz deforme varmı?

Şuan elime geldi ürün. hocam benimle paylaşmak istediğiniz ayarlar varmı ? bide bu şarjını nasıl görücem?
Uzamsal seslerden Windows view sonic açmalımıyım bide?
Çok teşekkürler. Kaç aydır kullanıyorsunuz deforme var mı?

Şu an elime geldi ürün. Hocam benimle paylaşmak istediğiniz ayarlar var mı? Bir de bu şarjını nasıl göreceğim?

Uzamsal seslerden Windows Sonic açmalı mıyım bir de?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler. Kaç aydır kullanıyorsunuz deforme var mı?

Şu an elime geldi ürün. Hocam benimle paylaşmak istediğiniz ayarlar var mı? Bir de bu şarjını nasıl göreceğim?

Uzamsal seslerden Windows ViewSonic açmalı mıyım bir de?

3 Aydır kulaklığı kullanmaktayım ve hala ilk günkü gibi çalışıyor. Şarjını SteelSeries Engine programından görebiliyorsun. Ayar olararak programdaki default ayarı kullanıyorum çünkü diğerlerine alışmak uzun sürüyor.

Merhabalar, Arctis 1 Wireless almayı düşünüyorumda deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?

Geri
Yukarı