SteelSeries Artics 3 alınır mı?

@NoxHit ses düzeyi olarak Cloud 2 bence tatmin edici bir ses seviyesine çıkıyor. Ek olarak da dip ses sorunu hiç yaşamadım. Açıkçası Arctis 3 rahat bir kulaklık ama benim için verdiği ses tatmin edici olmadı.

Hocam dip ses yok değil mi 2 kulaklıktada şu an Gamepower kullanıyorum zamanında param buna yetmişti dip ses var pedleri soyuldu kablosu kendi kendine ayrıldı ve mikrofonu çalışmıyor memnun değilim.

Açıkçası onu bilmiyorum ben Pro modelini kullandım sadece. Fakat ses performansı olarak çok övülen bir model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan incelemesine de bakabilirsiniz.

Peki rahatmı hocam kulaklık biliyor musunuz?

Bir de SteelSeries neden USB kullanmıyor USB ile arasında bir fark var mıdır?

Ana kartım ASUS TUF Plus Gaming B450 anakartıma uyumlu mudur?

Son düzenleme:
Peki rahatmı hocam kulaklık biliyor musunuz?

Bir de SteelSeries neden USB kullanmıyor USB ile arasında bir fark var mıdır?

Ana kartım ASUS TUF Plus Gaming B450 anakartıma uyumlu mudur?
Bu modeli kullanmadım. Rahatlığı hakkında bir şey söyleyemem. USB farkı yok zaten ek aparat çıkıyor içinden telefona da takmak için. Anakartınızla uyumludur. Ses başarısı fiyatına göre oldukça iyi ve çok övülüyor. Bu sebeple Arctis 3'ten daha iyi bir seçim olacaktır.

Bu modeli kullanmadım. Rahatlığı hakkında bir şey söyleyemem. USB farkı yok zaten ek aparat çıkıyor içinden telefona da takmak için. Anakartınızla uyumludur. Ses başarısı fiyatına göre oldukça iyi ve çok övülüyor. Bu sebeple Arctis 3'ten daha iyi bir seçim olacaktır.

Tamamdır bütçemi arttırmaya çalışacağım.

Hocam Artics primde ses için anakartta alc/1200 olması gerekiyor diyorlar benim anakartımda alc/887 var USB dönüştürmem falan mı gerekiyor.

Son düzenleme:
Tamamdır bütçemi arttırmaya çalışacağım.

Hocam Artics primde ses için anakartta alc/1200 olması gerekiyor diyorlar benim anakartımda alc/887 var USB dönüştürmem falan mı gerekiyor.
Kulaklıktan tam verimlilik alabilme için evet alc/1200 olması gerekir. Düşük seviye bir anakartta da çalışır ancak limitlerinde değil. Bunun için ya ses kartı ya da amfi alman gerekir.

Kulaklıktan tam verimlilik alabilme için evet alc/1200 olması gerekir. Düşük seviye bir anakartta da çalışır ancak limitlerinde değil. Bunun için ya ses kartı ya da amfi alman gerekir.

Hocam benim anakartımda çok kötü performans verir mi anakart ASUS TUF B450 Plus Gaming'ya da çok pahalı olmayan kaliteli bir ses kartı var mı bildiğiniz

Bunun için ekstra masrafa girmeye değmez şahsen. Arctis Prime kullanıyorsanız ve ses performansından limitlerine kadar faydalanmak istiyorsanız bir ses kartı alabilirsiniz.

Çok aman aman bir şey olmazsa gerek yok zaten çok aşırı yüksek ses kullanmıyorum çok az ses falan gelmediği sürece gerek yok gibi.

Bunun için ekstra masrafa girmeye değmez şahsen. Arctis Prime kullanıyorsanız ve ses performansından limitlerine kadar faydalanmak istiyorsanız bir ses kartı alabilirsiniz.

Hocam sipariş verdim gelmesini bekliyorum umarım anakartım besler. Beslemesse iade edebilirim değil mi Amazon'dan aldım.

Son düzenleme:
Çok aman aman bir şey olmazsa gerek yok zaten çok aşırı yüksek ses kullanmıyorum çok az ses falan gelmediği sürece gerek yok gibi.

Hocam sipariş verdim gelmesini bekliyorum umarım anakartım besler. Beslemesse iade edebilirim değil mi Amazon'dan aldım.
Sesi oldukça yüksek ama beğenmezseniz iade edersiniz. Amazon her türlü iadeyi alıyor. Ben Steelseries klavye tuşları aldım ve paketi tekrar kapatılamayacak şekilde açıp kullanıp iade etmeme rağmen anında para iadesi yaptılar. Yanlış ürün sipariş vermiştim maalesef ama Amazon, iade konusunda hassas davranıyor ve direkt iadeyi onaylıyor.

Geri
Yukarı