SteelSeries Artics 3 deneyimim

PushToShift

Hectopat
Merhaba başlıkta gördüğün gibi SteelSeries Artics 3 önermiyorum. Önce deneyimlerimden başlıyayım. Kulaklığı ilk olarak 3 yıl önce bir teknoloji mağzasından satın aldım. Keşke almasaydım, öncelikle kulaklığın ne kablosu ne bir şeyi bozuldu. Dışında hasar yoktu ama ses gelmiyordu, garantiye verdik 3 ay içinde geri aldık. İkinci olarak bu seferde bir hasar yoktu ve gene sesi bozuldu. 3.sefer bu sefer yeni modeldeki kablonun kötü olmasından kaynaklı kablo çok kötü sadece normal taktım ve kıvrılarak içi açıldı kablonun.
Yani kısa bir özet geçersem kötü bir kulaklık Artics 3. Bir de kulaklığı kötü kullanmışındır diyenler kulaklık kulağımda olmadığı zaman standda idi. Evden hatta odadan hiç çıkartmayın.

Nedir bu kablolardan çektiğimiz.. Kablosuz kulaklığa geçmek sanırım tek çare. Eğer yeni kulaklık almaya niyetliyseniz, yeni çıkan Rampage FURY X'e bir bakmanızı öneririm. Arkasında sadece Rampage değil YouTube'un en dürüst ürün tanıtım kanallarından biri var. Şahsen ben onu satın alacağım. Kablolu kulaklıklar markası farketmeksizin birbirine dolanıyor ve hatta bazıları sizin dediğiniz gibi açılıyor.

Nedir bu kablolardan çektiğimiz.. Kablosuz kulaklığa geçmek sanırım tek çare. Eğer yeni kulaklık almaya niyetliyseniz, yeni çıkan Rampage FURY X'e bir bakmanızı öneririm. Arkasında sadece Rampage değil YouTube'un en dürüst ürün tanıtım kanallarından biri var. Şahsen ben onu satın alacağım. Kablolu kulaklıklar markası farketmeksizin birbirine dolanıyor ve hatta bazıları sizin dediğiniz gibi açılıyor.
biraz daha üst segment birşey bakıyorum 1000 2000 lira artık fazla değil sonuçta günümün 7 8 hatta 12 saate kadar burda geçiyor bir kere alıp birdaha onla uğraşmak istemiyorum

biraz daha üst segment birşey bakıyorum 1000 2000 lira artık fazla değil sonuçta günümün 7 8 hatta 12 saate kadar burda geçiyor bir kere alıp birdaha onla uğraşmak istemiyorum
O kadar para vermenize cidden gerek yok. Piyasada 1000 TL altı fiyata satılan kaliteli bir sürü kulaklık var. "Ama ben 1000 lira ve üzeri alacağım" diyorsanız sakın SteelSeries Arctis 7 almayın.

Geri
Yukarı