SteelSeries Artics 7+ "beyaz" alınır mı?

Umut_4108

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an aktif olarak yine SteelSeries kullanıyorum ama farklılık olsun diye üst modelin beyazını almayı planlıyorum. Sizce SteelSeries gibi bir markanın beyaz kulaklığı kısa süre içinde sararma yapar mı? Yaparsa da bunun süreci ne kadar olur? Çok karasız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Amazon.com.tr

Arkadaşlar merhaba kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an aktif olarak yine SteelSeries kullanıyorum ama farklılık olsun diye üst modelin beyazını almayı planlıyorum. Sizce SteelSeries gibi bir markanın beyaz kulaklığı kısa süre içinde sararma yapar mı yaparsada bunun süreci ne kadar olur çok karasız kaldım yardımcı olursanız sevinirim. Amazon.com.tr

Bende var ve çok memnunum. Sararma konusunda bir şey diyemem, ben siyah aldım.

Arkadaşlar merhaba kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an aktif olarak yine SteelSeries kullanıyorum ama farklılık olsun diye üst modelin beyazını almayı planlıyorum. Sizce SteelSeries gibi bir markanın beyaz kulaklığı kısa süre içinde sararma yapar mı? Yaparsa da bunun süreci ne kadar olur? Çok karasız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Amazon.com.tr
Ben kullanıyorum 3 ay oldu herhangi bir sararma mevcut değil. Artı olarak çok kolay temizlenen bir yüzeyi var. Ben özellikle kulaklarım kışın bile terlediği için bu modeli aldım sünger yapısı çok kullanışlı artı olarak. Müzik konusunda eh işte diyebilirim. Ama oyun konusunda beni baya tatmin ediyor.

Hocam bana da aslında SteelSeries gibi bir marka sararma yapmaz gibi geliyor başkalarınında fikrini dinlemek istedim ve yüzey konusunda bilgilendirme verdiğin için teşekkür ederim içimi rahatlattı açıkçası

Kulaklık konusunda üst düzey bir bilgim yok, ama zaten bir düşük modelini kullanıyorsun ve memnunsun anladığım kadarıyla. Belki forumda beyaz renk aynı bütçede daha iyi kulaklık tavsiyesi de olabilir. Bütçe belirterek bir konu açıp daha fazla tavsiye alabilirsin.
Hocam bana da aslında SteelSeries gibi bir marka sararma yapmaz gibi geliyor başkalarınında fikrini dinlemek istedim ve yüzey konusunda bilgilendirme verdiğin için teşekkür ederim içimi rahatlattı açıkçası

Kulaklık konusunda üst düzey bir bilgim yok, ama zaten bir düşük modelini kullanıyorsun ve memnunsun anladığım kadarıyla. Belki forumda beyaz renk aynı bütçede daha iyi kulaklık tavsiyesi de olabilir. Bütçe belirterek bir konu açıp daha fazla tavsiye alabilirsin.

Kankam ben Artics 3Ü ilk çıktığında almıştım açıkçası ve SteelSeries kalitesinden vazgeçmeyi düşünmüyorum Sadece şu sararma mevzunu bazı kişilerden duymuştum içim rahat etmemişti ama sanırım beyazı almayı yine de daha çok düşünüyorum. Zaten beyazın daha güzel durduğuda kişiden kişiye değişsede bir gerçek aslında

Böyle bir seçeneği'de var aslında 120 saat şarj süresi varmış. Ben SteelSeries daha hoşuma gittiğinden iade etme hakkım olmasına rağmen etmedim.

Böyle bir seçeneği'de var aslında 120 saat şarj süresi varmış. Ben SteelSeries daha hoşuma gittiğinden iade etme hakkım olmasına rağmen etmedim.

Bana HyperX tarzı kulaklıklar çok kaba geliyor hocam ya Ama bende kesinlikle sana katılıyorum bende olsam iade etmezdim SteelSeriese takıntılıyım açıkcası

Yeni konular

Geri
Yukarı