SteelSeries Cs:Go Edition QCK+ Mousepad Çamaşır Makinasında Yıkamak

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün Steelseries Cs:Go Edition QCK+ 2.el bir mousepad aldım. Üzerinde mürekkep izleri, pislik ve yanlarda çok az açılma vardı. Biraz araştırma yaptım ve çamaşır makinasında yıkamaya karar verdim.

Makinaya atmadan önce üzerini çamaşır deterjanıyla biraz ovdum ve kıyafetin içine koydum. Ardından üzerine bir kıyafet daha geçirdim. Makinamda 30 derece olmadığı için diğer kıyafetlerle birlikte 40 derece 2 saat 15 dk'lık programa atıp suda bekletme özelliğini açtım. Mosepad makinadan çıktıktan sonra resmini atacağım ve aşınma, temizlik durumu hakkında bu konu altında bilgi vereceğim.

Bekliyorum sonucu merakla :D
Dayanıklılık testine sokayım dedim 😂 35 dk geçti atalı , çıkarsam mı bilemedim 😁
1 saat durduktan sonra çıkardım , sabredemedim.Aşınma yıpranma falan yok.Ürün tertemiz çıktı.Altına havlu serip oda sıcaklığında kurumaya bırakıyorum.Kuruduktan sonra da görsel ve bilgilendirme paylaşırım.

Dosya Ekleri

• 20181125_211034-min.jpg
    20181125_211034-min.jpg
    921,9 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı