SteelSeries Engine 3 Fatal Error

Doğukannnnn

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Gigabyte B550M-DS3H
ID-COOLING SE-214-XT
Corsair DDR4 2x8GB 3000MHz CL15
Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2
Kingston KC3000 1TB 7000-6000MB/s
Samsung 850EVO SSD.
Seasonic S12II-620 620W 80+ Bronze.
DARK N10
Adsız.jpg

Uygulama üzerinden kulaklığımı kontrol edemiyorum. Antivirüs olarak Windows Defender var. Kapattım işe yaramadı. Silip baştan kurdum işe yaramadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Aygıt yöneticisinden kulaklığa ait aygıtları kaldırın ve sistemi yeniden başlatıp başka bir USB slotuna takıp dener misiniz? Bir de kulaklık 2018 modem değil mi, daha önce böyle bir problem oluyor muydu?

Adsız.png

2019 Olmayan sürümü.. Realtek ile çakıştığında çalışmamıştı. Silince düzelmişti fakat 7.1 bölümü falanda yoktu. Deniyeceğim ayarları. 15 - 20 dk. içinde durumu yazarım...
Sorun devam etmekte. Engine üzerinden kulaklığa erişemiyorum fakat mouse çalışmakta.
----
Düzenleme. Format atmakta çözüm olmadı.

Engine 3.16.2 yani en güncel sürümünde yaşadım bu sorunu. 3.13.10 sürümünde sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:
2019 Olmayan sürümü.. Realtek ile çakıştığında çalışmamıştı. Silince düzelmişti fakat 7.1 bölümü falanda yoktu. Deniyeceğim ayarları. 15 - 20 dk. içinde durumu yazarım...
Sorun devam etmekte. Engine üzerinden kulaklığa erişemiyorum fakat mouse çalışmakta.
----
Düzenleme. Format atmakta çözüm olmadı.

Engine 3.16.2 yani en güncel sürümünde yaşadım bu sorunu. 3.13.10 sürümünde sorun ortadan kalktı.
Aynı problem aynı güncelleme ile benim başıma da geldi. Windows 7 de zamanın da çok uğraşmıştım. En kısa zaman da bu ürünü satıp kendisinden de yazılımından da kurtulmayı planlıyorum daha da bulaşmam tövbe.

Aynı problem aynı güncelleme ile benim başıma da geldi. Windows 7 de zamanın da çok uğraşmıştım. En kısa zaman da bu ürünü satıp kendisinden de yazılımından da kurtulmayı planlıyorum daha da bulaşmam tövbe.
2019 Sürümlerinde sorun çözülmüş diyorlar. Yazılım dışında çok memnunum aslında.

2019 Sürümlerinde sorun çözülmüş diyorlar. Yazılım dışında çok memnunum aslında.
Kardeşim 2019 dediğin sürüm USB'li versiyonu tak çalıştır. Ben de donanımsal olarak çok memnunum fakat bu yazılımı illet yani kanser eder adamı. Rival 600 için güncelleme getiriyor kulaklık bozuluyor. Mail atıyorsun çözümleri yok stabil çalışsa problem değil de işte. Bu arada tavsiyem sana 3.16.1' e dön eski güncelleme de çalışıyor o kadar eskiyi yükleme arada ses farkı var.

Kardeşim 2019 dediğin sürüm USB'li versiyonu tak çalıştır. Ben de donanımsal olarak çok memnunum fakat bu yazılımı illet yani kanser eder adamı. Rival 600 için güncelleme getiriyor kulaklık bozuluyor. Mail atıyorsun çözümleri yok stabil çalışsa problem değil de işte. Bu arada tavsiyem sana 3.16.1' e dön eski güncelleme de çalışıyor o kadar eskiyi yükleme arada ses farkı var.
Teşekkürler hocam 3.16.1 sürümünde sorunsuz kullanabiliyorum. Demek ki yazılım olarak Arctis 3 buraya kadar gelebildi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı