SteelSeries eski mouse padin alt kısmı eridi

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 3370
GTX1060 6GB MSI Gaming
8GB DDR3 1333 MHz Kingston Ram x2
1TB HDD
240GB SSD
600w PSU
Rampage Grand Kasa
Mouse padim 8 yıllık. 1 sene öncesine kadar sorunsuzdu fakat alt kısımlarında erime gibi bir sorunlar gördüm. Yenisini alacağım fakat dikkat etmek için sebebini öğrenmek istiyorum. Acaba bunun sebebi eskilik/ ömrünü doldurmuş olması mı? Yoksa başka bir sebebi olabilir mi?
Oda bazen çok sıcak oluyor. Küçük oda havasız kalabiliyor. Onun dışında temizlik alkolu az biraz temas etmiş olabilir, aklımda başka bir şey yok. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

FB_IMG_1713044080777.jpg
FB_IMG_1713044076677.jpg

Mouse padim 8 yıllık. 1 sene öncesine kadar sorunsuzdu fakat alt kısımlarında erime gibi bir sorunlar gördüm. Yenisini alacağım fakat dikkat etmek için sebebini öğrenmek istiyorum. Acaba bunun sebebi eskilik/ ömrünü doldurmuş olması mı? Yoksa başka bir sebebi olabilir mi?
Oda bazen çok sıcak oluyor. Küçük oda havasız kalabiliyor. Onun dışında temizlik alkolu az biraz temas etmiş olabilir, aklımda başka bir şey yok. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

Eki Görüntüle 2167840Eki Görüntüle 2167841
Bu durumun sebebi eskimiş olması olamaz, üzerine laptop vs. koyduysanız olabilir. Bir şeyle temasa girip yanmış.

Eki Görüntüle 2167840Eki Görüntüle 2167841

Hocam bu kadar acı çektirmeseydiniz mousepade keşke. 8 yıl ne maşallah.

Bu durumun sebebi eskimiş olması olamaz, üzerine laptop vs. koyduysanız olabilir. Bir şeyle temasa girip yanmış.
Laptop koymadım ama üstünde ağır bir şey belki birkaç saat beklemiş olma ihtimali var emin olmasamda bu sebep olabilir mi

Bildiğin yanmış. Çok sıcak bir şeye temas etmişe benziyor.
Öyle görünüyor gerçekten ama odada sıcak bir şey olmadı hiç o yüzden anlam veremedim

Hocam bu kadar acı çektirmeseydiniz mousepade keşke. 8 yıl ne maşallah.

Ömrünü tamamlamis herhalde, değil mi?

8 yıl gerçekten güzel bir süre, 1 sene öncesine kadar sorunsuz hissetmenizin sebebi alt kısımda oluşmuş olan mikro çatlakların gözünüzle seçilememiş olması olabilir, güneşe ve basınca fazla maruz kaldığı için o kısımlar bu duruma gelmiş olabilir.

8 yıl gerçekten güzel bir süre, 1 sene öncesine kadar sorunsuz hissetmenizin sebebi alt kısımda oluşmuş olan mikro çatlakların gözünüzle seçilememiş olması olabilir, güneşe ve basınca fazla maruz kaldığı için o kısımlar bu duruma gelmiş olabilir.
Çok mantıklı. Teşekkür ederim

Geri
Yukarı