SteelSeries garanti koşulu nedir?

sadef

Femtopat
Daha fazla  
Daha önceden Trendyol'dan aldığım SteelSeries Arctis 1 kulaklığın faturasını attım. garantiye yollasam seri numarasına bakarak işlem yapabilirler mi?
kulaklığımın kafa bandı yavaş yavaş ayrılmaya başladı kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum .garanti kapsamına girer mi?
Ürün sorunu: OneDrive

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ürünü alınca telefon gibi seri numarasından alma tarihin geçmiyor diye biliyorum . Büyük ihtimal faturasız bir şey yapmazlar.

E-Arşiv faturası da mı durmuyor? Onu da kullanabilirsiniz çünkü. Garanti kapsamına girip girmeyeceğini bizim kesin olarak bilmemiz çok zor.

E-arşiv faturası da mı durmuyor? Onu da kullanabilirsiniz çünkü. Garanti kapsamına girip girmeyeceğini bizim kesin olarak bilmemiz çok zor.

Trendyol'dan fatura istedim fatura yolladı garantiye gönderirken o faturayı yazıcıdan çıkarıp onla yollasam olur mu?

@sadef hocam ürünü garantiye nasıl gönderdiniz ve nasıl gönderdiniz kargo ücretini sizmi ödediniz yoksa karşı ödemeli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…