Çözüldü SteelSeries GG Discord Nitro sitesine girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. SteelSeries GG üzerinden Discord Nitro almaya çalıştığımda beni bir siteye yönlendiriyor ve o site asla açılmıyor. Yükleme ekranında kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

1644850195765.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet. Zaten fazla kullanmıyorum. Hepsini kapatıp denedim. Birde geçen gün denediğimde girmiştim fakat işimi halledemeden siteyi kapadım. Daha sonra açmaya çalıştığımda açılmadı.
Önerilen tarayıcıyı Edge yaptım ve sorun düzeldi. Fakat neden Chrome'dan çalışmadığını bilmiyorum.
Selam arkadaşlar. SteelSeries GG üzerinden Discord Nitro almaya çalıştığımda beni bir siteye yönlendiriyor ve o site asla açılmıyor. Yükleme ekranında kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1305076

Cumartesi günü SteelSeries'ten Nitro çekiyordum yan hesaplara Boost için sonradan parayı geri iade etmedi şu anlık almamanı tavsiye ederim.

Herkesin 2 aylık Game Pass'i bitti o yüzden yeni hesap almaya çalışıyor olabilirler. Bundan kaynaklı yoğundur site. Bekleyince düzelir.

Artı -1 Eksi
Evet. Zaten fazla kullanmıyorum. Hepsini kapatıp denedim. Birde geçen gün denediğimde girmiştim fakat işimi halledemeden siteyi kapadım. Daha sonra açmaya çalıştığımda açılmadı.
Önerilen tarayıcıyı Edge yaptım ve sorun düzeldi. Fakat neden Chrome'dan çalışmadığını bilmiyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı