Çözüldü SteelSeries GG hiçbir şekilde klip almıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Afur

Hectopat
Arkadaşlar bugüne kadar SS gg sorunsuz kullanıyordum. Ama şu anda klip alamıyorum. Ne oyun içi alıyor ne de masaüstü. Oyuna girdiğimde kayıt başladı şeklinde uyarıyı veriyor ama klip alması için kısayol tuşlarına bastığımda tepki vermiyor. Aynı şekilde masaüstü kayıtları için de geçerli, kayıt başladı yazıyor ama kaydı durdurduğumda klip gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Programı silip baştan kurdum fayda etmedi.

Çözüm
Eski kayıt klasörünü sil, yeni bir klasör oluştur. SS programı üzerinden ''Storage Locale'' kısmından yeni oluşturduğun klasörü seç.

Bu şekilde yaptığımda problem bende çözüldü.
Arkadaşlar bugüne kadar SS GG sorunsuz kullanıyordum. Ama şu anda klip alamıyorum. Ne oyun içi alıyor ne de masaüstü. Oyuna girdiğimde kayıt başladı şeklinde uyarıyı veriyor ama klip alması için kısayol tuşlarına bastığımda tepki vermiyor. Aynı şekilde masaüstü kayıtları için de geçerli, kayıt başladı yazıyor ama kaydı durdurduğumda klip gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Programı silip baştan kurdum fayda etmedi.

Aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kayıt klasörünü sil, yeni bir klasör oluştur. SS programı üzerinden ''Storage Locale'' kısmından yeni oluşturduğun klasörü seç.

Bu şekilde yaptığımda problem bende çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı