SteelSeries GG programı CS:GO'yu kastırıyor

Ena89

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjaws V F4-3200C16D-32GVK 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz CL16 Ram
Ekran kartı
MSI NVIDIA GeForce RTX 2060 Super Gaming 8 GB 256
Anakart
Gigabyte B450M H AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 Soket
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz AM4 32 MB Cache 95 W
Herkese merhaba,

Artics 5 ve Apex 9 TKL klavye ye yeni sahip oldum. SteelSeries GG programı kurulu ve driverlarını güncelledim. Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. SteelSeries GG programı açık ve aktif iken CS:GO girdiğimde programın, oyunda FPS droplar yarattığını ve klavyenin RGB aydınlatma ayarlarının bozulduğunu fark ettim. SteelSeries GG programı kapat oynadığımda ise herhangi bir sorun ile karşılaşmadan oynamaya devam edebildiğimi gördüm. Program açık ve aktif iken Valorant ve Warzone gibi oyunlarda bahsettiğim problemi yaşamadım ve uzun süre test ettim. Sadece CS:GO'da oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bu konu hakkında bilgisi olan veya bu program ile ilgili benzer problemler yaşan var mıdır?

Bilgi ve destek rica ederim.

Teşekkürler.

Herkese merhaba,

Artics 5 ve Apex 9 TKL klavye ye yeni sahip oldum. SteelSeries GG programı kurulu ve driverlarını güncelledim. Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. SteelSeries GG programı açık ve aktif iken CS:GO girdiğimde programın, oyunda FPS droplar yarattığını ve klavyenin RGB aydınlatma ayarlarının bozulduğunu fark ettim. SteelSeries GG programı kapat oynadığımda ise herhangi bir sorun ile karşılaşmadan oynamaya devam edebildiğimi gördüm. Program açık ve aktif iken Valorant ve Warzone gibi oyunlarda bahsettiğim problemi yaşamadım ve uzun süre test ettim. Sadece CS:GO'da oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bu konu hakkında bilgisi olan veya bu program ile ilgili benzer problemler yaşan var mıdır?

Bilgi ve destek rica ederim.

Teşekkürler.
Kayıt açıksa ondan olabilir CS:GO da kayıt alıyor otomatik onu devre dışı bırakın. Ayrıca CS:GO özel efektleri var o yüzden RGB ler CS:GO ya özel ayarlanıyor Engine/Apps girin orada CS:GO var kapatın.

Selam arkadaşlar.

Desteğiniz ve çozum onerileriniz için teşekkür ederim. Problemim belirtmiş olduğunuz yöntemle çözüldü.

Elinize sağlık.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı