SteelSeries GG Sonar'da mikrofon algılanmıyor

Mltcsvr

Centipat
SteelSeries GG Sonar'da chat kısmında uyarı var. Ayrıca sonar galiba mikrofonumu algılamıyor.

Discord mikrofonumu giriş aygıtı olarak kulaklık mikrofonunu seçince sesi alıyor ancak sonar-micraphone ayarlayınca ses gitmiyor. Ne yapmam gerek?

Ayrıca Sonar'da mikrofon kısmında sesimi test edemiyorum ses kaydetme ve kaydedilen sesi dinleme kısmı çalışmıyor.

Discord'a giriş aygıtı olarak sonar-micraphone seçtiğimde çalışan zamanlarda bir sorun yoktu ancak şu anda var bununla bağlantılı olabilir mi?

Denetim masasına gir.

Sese gir.

Kayıt bölümüne gel

Mikrofonunu seç.

NOT: Sorunun çözüldüyse işaretler misin?

Denetim masasına gir.

Sese gir.

Kayıt bölümüne gel

Mikrofonunu seç.

NOT: Sorunun çözüldüyse işaretler misin?
Maalesef dostum ayarlayamadım. Sesi kulaklık mikrofonundan alması gerek bu yüzden USBGH... yi varsayılan yapıyorum ama olmuyor. Ayrıca varsayılan yapmada 2 farklı seçnek var hangisine hangisini vermeliyim

Dosya Ekleri

• 1681933171794.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 44
Hatırlamıyorum ki güncel olarak da zaten uygulamayı kullanmıyorum. Uygulamayı sil yükle yapmak belki çözer.

öyle sinir bozucu bir şeyki bu discord da sonarı seçince ayarı bozuluyor şaka gibi neyse hocam eywallah bi denerim silip yüklemeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…