SteelSeries GG Türkçe yama

sauranex

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhabalar, öncelikle bu Türkçe yama Google Translate API kullanılarak (13.253 kelime) profesyonel bir çeviri platformu üzerinde hazırlanmıştır. İlk defa bir API kullanarak Türkçe yama hazırladım ve benim için farklı bir deneyim oldu. Hiçbir düzeltme yapılmadığı için büyük küçük harf sorunu, bazı kısımlarda anlamsız çeviriler gibi birçok sorun var. Bu sorunlar en kısa süre içinde düzeltilecektir ve SteelSeries GG için Türkçe yama desteğini elimden geldiği kadar desteklemeye devam edeceğim.

Uygulamadan çıkış yapın, indirdiğiniz dosyayı SteelSeries GG klasöründe bulunan localization klasöründeki dosya ile değiştirin daha sonra uygulamayı açın ve Settings > Language kısmından Français seçeneğini seçince Türkçe yama aktif olacaktır.

İndirme adresi: https://disk.yandex.com.tr/d/iQqK0DFdteZTVw
SteelSeries GG uygulamasından görüntüler:

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
DOTA,LOL ve Minecraft oyunlarında oyun içi öğelerin (boos, item, vb. gibi) İngilizce-Türkçe karşılığını bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Örnek olarak bir ekran görüntüsü ekledim, bu kadarıyla sınırlı değil dahası var.

Arkadaşlık isteklerinizi yarın onaylayabilirim.
Çevirinin %25'lik bir kısmı onaylandı.
İndirme adresi: fr.json
Çok fazla talep olmadığı için proje şu anlık durduruldu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,8 KB · Görüntüleme: 463
Son düzenleme:
Herkese merhabalar, öncelikle bu Türkçe yama Google translate API kullanılarak (13.253 kelime) profesyonel bir çeviri platformu üzerinde hazırlanmıştır. İlk defa bir API kullanarak Türkçe yama hazırladım ve benim için farklı bir deneyim oldu. Hiçbir düzeltme yapılmadığı için büyük küçük harf sorunu, bazı kısımlarda anlamsız çeviriler gibi birçok sorun var. Bu sorunlar en kısa süre içinde düzeltilecektir ve SteelSeries gg için Türkçe yama desteğini elimden geldiği kadar desteklemeye devam edeceğim.

Uygulamadan çıkış yapın, indirdiğiniz dosyayı SteelSeries gg klasöründe bulunan localization klasöründeki dosya ile değiştirin daha sonra uygulamayı açın ve Settings > Language kısmından Français seçeneğini seçince Türkçe yama aktif olacaktır.

SteelSeries gg uygulamasından görüntüler:

Eki Görüntüle 1096151

Eki Görüntüle 1096152

Merhaba indirip kurdum ilk başta açıldı 1 gün sonra açılmamaya başladı gorev yoneticisinde de calistigi gozukuyor aslinda ne yapmam gerek?

Merhaba indirip kurdum ilk başta açıldı 1 gün sonra açılmamaya başladı gorev yoneticisinde de calistigi gozukuyor aslinda ne yapmam gerek?
Büyük ihtimalle dil dosyasını güncellemek gerekiyor, müsait bir zaman bakacağım.
SteelSeries GG 8.0 ile uyumlu hale getirildi, fakat aynı sorunu tekrar yaşarmısınız bilemiyorum. 4-5 gün içinde projeyi tekrar sürdürmeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle dil dosyasını güncellemek gerekiyor, müsait bir zaman bakacağım.

SteelSeries gg 8.0 ile uyumlu hale getirildi, fakat aynı sorunu tekrar yaşar mısınız bilemiyorum. 4-5 gün içinde projeyi tekrar sürdürmeyi düşünüyorum.

Emeğinize sağlık bu arada teşekkürler. MSI GE Raider RGB modeli var yazilim uzerinden istedigim gibi tusa renk verebiliyorum artik. Bütün efektleri daha anlasilir hale geldi.

Teşekkürler emeğine sağlık. Birkaç eksik satırı güncel dil dosyasından ekledikten sonra 12.2.0 sürümünde de sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ayrıca bazı çeviri hatalarını/çevrilmemiş alanları da Türkçeye çevirdim.

Güncel çeviri dosyası: SteelSeries GG - Google Drive

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı