Steelseries Kinzu Nasıl?

CatchFire

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Kaçak Ekonomist
Bu mouse'yi almak istiyorum. Dayanıklılık, kullanım, ele oturması bakımından ve oyunlar açısından nasıl bir mouse? Almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük mouse, önceden belirteyim. Hatta diğer modellere göre en küçüğü denebilir.

Ben beğenmedim. Aldıktan 2 hafta sonra sol tuş tıklamadan dolayı pert oldu ve iade ettim. Kısa sürede Kana V2 veya Sensei Raw Frost Blue alacağım.

Peki bu mausun fiyatı civarında önerdiğiniz bir maus var mı ? Küçüklük benim için sorun değil zira G300 kullaniyorum. Onunda sol tuşu basmamaya başladı. Yani G300 boyutunda belki biraz daha büyük bir maus önerebilir misiniz ? Dayanıklı olmak şartı ile.

Kalitesiz sensör (a4 ile aynı olması lazım), kalitesiz tuşlar, çok küçük boyutlar. Kısacası alınmaz.

Önerim ise Sensei Raw olabilir ama onunda sensörleri kaliteli değil. Bütçen yetiyorsa Rival alabilirsin. En iyi sensörlerden birisi Rival'da.

Neutral hocam bu Kana V2 'nin Hüseyin Bey'in dediği gibi sensör kalitesizliği veya tuş clickinin bozulması gibi şeyler olur mu ? 30 TL daha verilebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı