SteelSeries klavye hiçbir ışık yanmıyor

efe mert aksoy

Centipat
Daha fazla  
Cihazım MSI GP66 modeli 1 aylık cihaz Dragon Center'dan user scenario seçerken bir anda klavye ışıkları gitti yeniden başlattığımda fn tuşuna bassam bile hiçbir ışık yanmıyord,u ne yapmalıyım ne önerirsiniz? (,aygıt yöneticisi sil güncelle yaptım, SteelSeries Engine sil yükle yaptım değişiklik yok )

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazım MSI GP66 modeli 1 aylık cihaz Dragon Center'dan user scenario seçerken bir anda klavye ışıkları gitti yeniden başlattığımda fn tuşuna bassam bile hiçbir ışık yanmıyord,u ne yapmalıyım ne önerirsiniz? (,aygıt yöneticisi sil güncelle yaptım, SteelSeries Engine sil yükle yaptım değişiklik yok )
Markası tam olarak ney? MSI'mı SteelSeries'mi?

Markası tam olarak ne? MSI'mı SteelSeries'mi?

Laptopun tam modeli bu.
Bilgisayarın markası MSI. MSI klavyelerini SteelSeries'e ürettiriyor.

Ve evet SteelSeries klavye.
Ekleme: Fn tuşuna basıp parlaklık açmaya 10 kere falan basınca ışıklar geldi ama hala fn tuşuna basınca tuşlar yanmıyor.
Galiba sorunu çözdüm.
Benim uyguladığım çözüm: Fn tuşuna basınca hiçbir ışık yanmıyordu yanı kısaca hiçbir RGB çalışmıyordu fn tuşuna basılı tutarak 10 15 kere F10 tuşuna bastım ardından klavye ışığı geldi parlaklıkla alakalı olduğunu sanmıyorum eğer parlaklıkla alakalı olsaydı 1 kere basmayla da yanardı diye düşünüyorum. Sonrasında fn tuşuna basınca fonksiyon tuşlarının yanmadığını gördüm yani hala yarımyamalak çalışıyordu o zaman da SteelSeries 3 Engine'yi sildim yeniden başlattım ve klavye düzeldi yüklememe gerek kalmadan. ( konu kilitlenebilir teşekkürler.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunun sebebini ve çözümünü benim gibi bu problemle karşılaşanlar ve ararken bu konuyu görenler için anlatayım. MSI laptoplarda F10 ve F11 tuşları klavye ışıklarınızın parklaklığını ayarlamanızı sağlıyor. Muhtemelen FN kombinasyonu kapalıyken F11 tuşuna basıp parlaklığı sıfıra indirdiniz. Açmak için FN kombinasyonu açıksa FN+F10 tuşlarına basın. FN açık değilse sadece F10 tuşuna basın.

Geri
Yukarı