SteelSeries kulaklık iyi mi?

erenzxczxc123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar SteelSeries Arctis 1 kulaklık almak istiyorum. Fakat nasıl bir kulaklık? YouTube'dan incelemelerine baktım iyi gibi gözüküyor ama 7.1 desteği, yazılım desteği yok. 430 liraya hak eder mi? Terletir mi? Mikrofon performansı güzel gördüğüm kadarıyla. Ses performansı nasıldır? Daha iyi kulaklık biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum.
Not: 2. el falan olmasın 0 almak istiyorum. Ses kasılması önemli, mikrofonda normal giriş seviyesi olursa da olur.
Edit: Bütçem 400-450 max

Son düzenleme:
Bence hak etmiyor. HS50 ile aralarında 100₺ var(satıldığı yere göre değişebilir) ve HS50'nin ses kalitesi, yön hissiyatı daha güzel. Sadece oyun oynarken değil, müzik ve film izlerken bile HS50 öne geçiyor.

Sanal 7.1'in PUBG ve CSGO gibi rekabet ortamında yön hissiyatını öldürdüğünü düşünüyorum. Bu yetmezmiş gibi sesin temizliği azalıyor gibi geldi.

Ses göreceli bir konu başkası HS50'yi sevmeyebilir ama yön hissiyatı konusunda daha iyi.

Son düzenleme:
Arctis pro almayacaksan steelseries alma. Arctis 5 in hyperx cloud 2nin yanında mikrofon ve ses kalitesi konusunda yere yapıştığınıda gördük.

Arctis pro almayacaksan steelseries alma. Arctis 5 in hyperx cloud 2nin yanında mikrofon ve ses kalitesi konusunda yere yapıştığınıda gördük.
Bence hak etmiyor. HS50 ile aralarında 100₺ var(satıldığı yere göre değişebilir) ve HS50'nin ses kalitesi, yön hissiyatı daha güzel. Sadece oyun oynarken değil, müzik ve film izlerken bile HS50 öne geçiyor.

Sanal 7.1'in PUBG ve CSGO gibi rekabet ortamında yön hissiyatını öldürdüğünü düşünüyorum. Bu yetmezmiş gibi sesin temizliği azalıyor gibi geldi.

Ses göreceli bir konu başkası HS50'yi sevmeyebilir ama yön hissiyatı konusunda daha iyi.

Söylemeyi unutmuşum bütçem 400-450 civarı daha fazla çıkamam maalesef :( Bu fiyat aralığı lazım

Anakartnızın modeli nedir çok önemli çünkü kulaklık seçiminde.

Yeni konular

Geri
Yukarı