SteelSeries kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan EfeKT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 408
Orada Razer, SteelSeries gibi markaların Dolby ve DTS gibi alternatif yaptıkları Surround 7.1 yazılımlarından bahsettim. Hiçbir işe yaramıyorlar yani alırken kriter olarak bakılmamalı diye söyledim.

İlk olarak Arctis 1 ve 7 kesinlikle aynı sürücüleri kullanmıyor yabancı kanallardan araştırarak bakabilirsiniz. İkincisi ise Nova 4 Arctis 1'den bariz bir şekilde üstün gerek ses gerek mikrofon gerek malzeme kalitesi olarak. Eğer ikisi arasından birini alacaksanız düşünmeden Nova 4 alın. Benim tavsiyem bu fiyat vandında Corsair HS80 modeli. 7.1'de hiçbir kulaklıkta işe yaramaz aksine sesi bozar o yüzden 7.1 var mı yok mu diye bakmanıza çok gerek yok. Dolby ve DTS dışında kulaklığın kendi yazılımsal 7.1'inden bahsediyorum.

Kulaklığa baktım ama kablosuz olanın fiyatı bir tık tuzlu.
Kablolu kulaklıklara sırtımı dönmüş değilim ama aktif olarak kullanırken takılabiliyorum. Bu yüzden klavyemin arkasındaki mandalı kırdım arada da kabloyu çıkarıyorum yanlışlıkla.🫠
Sorun olmaya başladı diyebiliriz.

Kablolu kulaklıklara sırtımı dönmüş değilim ama aktif olarak kullanırken takılabiliyorum. Bu yüzden klavyemin arkasındaki mandalı kırdım arada da kabloyu çıkarıyorum yanlışlıkla.🫠

Sizin yerinizde olsam kablolu modeli alırdım eğer dışarıda vs kullanmayacaksanız. İnternetten çok inceleme bakmadım ama forumda memnun olmayan kimse yok.

Sizin yerinizde olsam kablolu modeli alırdım eğer dışarıda vs kullanmayacaksanız. İnternetten çok inceleme bakmadım ama forumda memnun olmayan kimse yok.

Bütçe yettiği sürece kablosuz tercih et bence evin içinde bile kablolu kulaklığın kısıtlaması uyuz ediyor bu ara ileride kablosuz almadığın için pişman olabilirsin.

Şu an için tercihim Nova 4 olacak sanırım 2-3 güne almayı planlıyorum.

Bu kulaklığın SteelSeries sitesinde niye kendi sekmesi yok? Çok önemli değil ama SteelSeries bile bilmiyor sanırım kulaklığı.

Son düzenleme:

Bu kulaklığın SteelSeries sitesinde niye kendi sekmesi yok? Çok önemli değil ama SteelSeries bile bilmiyor sanırım kulaklığı.

Nova serisinin en yeni ürünü. Farklı bir sekmede olabilir.

Arctis Nova 4'ün fiyatı artmış minimum 5000TL'ye bulabildim. Sanırım başka bir kulaklık alacağım. Kablolu veya kablosuz.

Bozulana kadar Arctis 3 ile devam.😅

Arctis Nova 3 nasıldır? Arctis 3'ten iyi midir? Kablosuzdan vazgeçtim şu an için.

Amazon'dan buldum yarın elinizde olur diyor. Bir anda karar verip almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı